«Укрпошта» випустила “закохані” марки із зображеннями іграшок франківського мультиплікатора

Сьогодні, 7 березня, «Укрпошта» випустила нові марки із серії «Кохання – це…», на яких зображені «теплі іграшки» скульптора-мультиплікатора з Івано-Франківська Богдана Савлюка.

Про це сам автор міні-скульптур повідомив на своїй сторінці в одній із популярних соціальних мереж, інформує Frankivsk-trend.

Як йдеться у дописі Богдана Савлюка, від сьогодні  малюнки «теплих іграшок» можна буде побачити  на об’єктах (предметах) поштової пересилки, а також поціновувачів і колекціонерів марок – філателістів.

Самі художні поштові марки можна знайти у відповідних, спеціалізованих точках продажу філателістичної продукції.

Мультиплікатор зізнається, що напередодні Нового року до нього звернулись працівники Укрпошти з відділу філателії та озвучили пропозицію створити марки зі світлин серії “Кохання -це…”.

Закарбувати в історії пам’ять про «теплі іграшки» в поштових марках – це свого роду позитивний коментар-відгук (фідбек) щодо творчості скульптора в цілому. Про це зізнається сам автор Богдан Савлюк.

Також зауважимо, що згадану серію «закоханих» поштових марок, громадяни можуть спробувати виграти на офіційній сторінці Укрпошти в популярній соцмережі. Розіграш буде проводитись також сьогодні, 7 березня. Отримають ці марки троє щасливчиків.

«Укрпошта» випустила "закохані" марки із зображеннями іграшок франківського мультиплікатора

До слова, мініатюрні фігурки, які сам називає «теплими», Богдан Савлюк ліпить з полімерної глини. Майстерня мультиплікатора функціонує уже 3 роки, за які він зробив декілька серій. Першою колекцією стали гуцули – етнічна група українців, що проживають у Карпатах (на території Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей).

Висота кожної фігурки – 8-8,5 сантиметрів, над якими скульптор працює до трьох годин.

До однієї з найсвіжіших колекцій можна віднести «Серцеїди 18+», для якої Богдан Савлюк створив артистів-кумирів публіки з оголеним торсом.

Comments

.