Юні прикарпатці змагатимуться за право представити Україну на пісенному конкурсі в Італії

Юний дует «Гламурчик» з Івано-Франківська позмагається за право представляти Україну на пісенному конкурсі, що проходитиме в Сан-Ремо.

Кілька днів тому, в столиці України – Києві – проходив  відбір (кастинг) учасників до фіналу «Яскраві діти України» – Всеукраїнський конкурс дитячої творчості. Про це повідомляє Frankivsk-trend з посиланням на Правда.іф.

До слова, Всеукраїнський конкурс «Яскраві діти України» проходить уже вдруге і є дуже масштабним. Під час відбору, з кожного регіону України судді відбирають до фіналу тільки по одному учаснику.

Як і на першому конкурсі, так і цього разу, Івано-Франківську область будуть представляти вихованці Продюсерського центру «Star Team» – уже відомий дует «Гламурчик» – Василь Сіреджук і Софія Федорів.

За словами керівника  ПЦ «Star Team» Ірини Батюк, юні прикарпатці підкорили суддів невимушеністю, безпосередністю  та нестандартним, своєрідним виконанням дуже відомої української пісні «Гуцулка Ксеня». До слова, саме цей кліп не так давно набрав майже 2 мільйони переглядів в інтернеті.

Всеукраїнський конкурс «Яскраві діти України» є дуже престижним пісенним конкурс, фінал котрого проходитиме в столиці Україна – в Палаці «Україна». На цьому дійстві, зокрема, будуть присутні і відомі артисти України.

Стартує конкурс «Яскраві діти України» вже наприкінці цього місяця – 29 березня. Тож в прямому ефірі шанувальники музики і зможуть «тримати кулаки» за своїх улюбленців, зокрема, і за прикарпатський дует «Гламурчик».

Переможець конкурсу представлятиме Україну на конкурсі SANREMOJUNIOR-2019, який проходитиме в Італії.

До слова, «Яскраві діти України» за своїми масштабами  прирівнюється до Дитячого Євробачення.

Comments

.,.,.,.