Казковий світ від прикарпатки, що творить фантастичні створіння

Ірина Чик створює фантистичні створіння, які користуються популярністю й за межами України. Жінка творить під псевдонімом Міша і вражає особливим стилем. Подробиці розповідає “Frankivsk.trend” з посиланням на “OGOGO“.

Майстриня заміжня, має трирічного синочка та вчиться в університеті й опановує професію психолога. А крім того ще й тренує дівчат в спортивному залі. Жінка родом з Черкас, а три роки тому переїхала в Тлумач – це рідне місто її чоловіка.

Увагу привертають її ельфійські вуха та дреди, що є схожими на казковий образ. Ірина розкрила секрет, що її вуха – магія фотошопу. Що стосується дредів – це її волосся. Жінка вплітає заготовки, які створює власноруч. Їх знімає через 1-2 місяці та переплітає. Ділиться, що виникає відчуття дисгармонії, а коли вплітає знову, то повертається внутрішній комфорт. Дреди виглядають привабливо й яскраво.

Ірина зазначила, що була творчою з дитинства і вже у сім років опанувала техніку шиття на машинці. Саме в такій інтерпретації стилю почала працювати 4 роки тому. Така кардинальна зміна  творчості була зумовлена операцією. Два місяці жінка не могла ходити й була практично ізольована від соціуму. За цей час вона багато читала й переосмислювала. Саме в це момент виникла ідея виготовлення істот у стилі фентезі. Майстриня постійно вдосконалюється, освоює нові техніки і доповнює шиття ліпниною.

Авторка розповідає, що хоч й створіння фантастичні, але мають справжній й глибокий зміст. Такі роботи викликають захоплення, щирі емоції й цікавість оточуючих. Їй подобається сам творчий процес, а купують їх люди різних вікових категорій. У Ірини відсутня орієнтованість на клієнта, бо це заняття їй приносить колосальне задоволення.

Майстриня зазначила, що це не є страшні персонажі, а захисники й обереги. Цінова політика коливається від 300 до 900 гривень і залежить від складності роботи й вартості використаної фурнітури. Жінка використовує різноманітні матеріали – вінтажна тканина, самозастигаюча й полімерна глина, акрилові фарби й пастель. Кожна її істота – індивідуальний задум.

Покупців найбільше цікавить матеріал, який використовується для створення зубів, бо вони виглядають дуже реалістично. Майстриня розповіла, що робить їх з пластику й глини.

Comments

.,.,.,.