Відомі актори Івано-Франківська

Акторське мистецтво – справа не з легких, до цього потрібно мати хист і бажання. Підкорювати сцену не кожному до снаги, адже дехто її навіть боїться. Проте часом приходять майбутні актори на уроки сценічного мистецтва та теж мають певний страх саме перед сценою. Це нормальне явище, оскільки всім людям притаманно хвилюватися. Важливо розуміти те, що часом варто просто розслабитися та робити свою улюблену справу. Цікаво також те, що приходять на такі уроки навіть люди, які не мають жодних даних для цього, але з часом стають відомими акторами та досягають неймовірного успіху. Бути актором дуже складно. Завжди потрібно тримати себе в тонусі та морально бути готовим до цієї сфери діяльності. Оскільки на сцені може трапитися будь-що, то доводиться навіть імпровізувати та йти проти сценарію. Проте це буває зрідка, пише frankivsk-trend.in.ua.

Роман Луцький

Роман Луцький народився в селі Боднарів Івано-Франківської області. Закінчив театральне відділення Інституту Мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. У 2008 році став актором Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка.

Зіграв у спектаклях: «Нація», «Занадто одружений таксист», «Повія» та багато інших.

 2013 рік став для нього роком змін на кар’єрному шляху. Роман почав активно зніматися в фільмах. Зокрема, зіграв у таких кінострічках, як: «Параджанов», «Брати. Остання сповідь», «Сторожова застава», «Тепер я буду любити тільки тебе». Відзначився молодий актор і в серіалах. Можна було побачити його майстерну гру в «Столітті Якова» та «Обручка з рубіном».

Олексій Гнатковський

Коли розмова йде про акторське мистецтво саме Івано-Франківська, то неможливо не згадати неймовірно талановитого Олексія Гнатковського. Він народився у місті Київ. Був зарахований до творчого складу Івано-Франківського академічного театру як артист балету і артист допоміжного складу в 2004 році. На той час Олексій був студентом на політологічному відділенні Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Після завершення навчання в Інститут мистецтв став артистом драми театру. Зіграв у спектаклях «Театр», «Нація», «Занадто одружений таксист», «Солодка Даруся», «Оскар і Рожева Пані», «Гамлет», «Пристрасті Тіля» та багатьох інших.

У 2017 році Олексій Гнатковський дебютував як театральний режисер. Він поставив виставу за романом Еріха Марії Ремарка.

Іван Бліндар

Іван Бліндар народився у Києві. Закінчив театральне відділення у Івано-Франківську. Працює у творчому складі Івано-Франківського драмтеатру з 2011 року. Грав у виставах «Таксист-2 або Любов на швидкості», «Пристрасті Тіля», «Ігри імператорів» та інших. Також Іван знімався у короткометражній стрічці «Кров’янка». Саме цей фільм отримав нагороду на кінофестивалі «Молодість» і отримав статуетку «Золота Дзиґа» в номінації «Найкращий ігровий кінометражний фільм». Також зіграв роль у фільмі «Коли падають дерева».

Олексій Лейбюк

Актори Івано-Франківська безперечно вражають своїм професіоналізмом. Тому не можна не виділити серед чудових майстрів гри Олексія Лейбюка, який народився в Києві. Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв. Певний час був актором Київського театру «Золоті Ворота» та Київської театральної майстерні  Ніни Гусакової.

 З 2015 року став актором Івано-Франківського академічного театру. Проте свою роботу почав як режисер. Поставив спектакль « Любов із присмаком дощу» за твором Гарсіа Маркеса «Очі блакитного собаки». Потім зіграв у виставах «Собор Паризької  Богоматері», «Готель двох світів», «На Західному фронті без змін»… Також знімався у рекламі.

Богдан Юсипчук

Богдан Юсипчук навчався у Київському національному університету театру, кіно та телебачення на спеціальності «актор театру та кіно». Родом з Косова, Івано-Франківської області. Перший його дебют відбувся у документальному фільмі «УПА 46».Згодом почав зніматися в серіалах «Практична магія», «Ловися, рибко, велика й маленька», «Повернення Мухтара».

 Першою великою роллю Богдана відбулася у фільмі «Синевир». Відзначився у фільмах: «Тіні незабутих предків», «Гвардія», «Чунгул» та інших.

 Богдан з дитинства мріяв бути актором, його дідусь відмовляв від такої ідеї, проте хлопчина не здався та досягнув неймовірних висот. Його ідолом став Іван Малкович, який був з Березова. Саме ця постать стала натхненням і поштовхом до акторства. З дитинства у нього було бажання бути на видноті та мав лідерські здібності.  

  У 2014 році Богдан виграв у конкурсі «Містер Україна» та став фіналістом конкурсу «Містер Світу» в Англії. В останньому були і  спортивні змагання, і вправи на військовому полігоні, і змагання на майстерність. Це багато дало Богдану. Завдяки цьому конкурсу він вже більше впевнено їхав на наступний, який відбувся у Перу.

  Кожен з акторів проходить, справді, дуже важкий шлях. Часом здається, що таким є все їхнє життя, адже постійні зйомки, переїзди. Також вони не мають змоги часто бачитися зі своїми рідними людьми. Актори завжди у роботі, яка приносить їм задоволення та безмежне щастя. Тому, що тільки та людина може бути щасливою, яка знайшла своє місце у житті. 

 Акторство приносить людям чималі кошти, але здебільшого справа не в цьому, а в істинній любові до справи. Тільки тоді, коли людина любить те, що робить має гарантований успіх, незважаючи на різні невдачі. Перешкоди на шляху трапляються у кожного. Ким би ти не працював, завжди будуть злети та падіння. Тільки потрібно розуміти, що останнє гарантує нам безцінний досвід та уроки на власних помилках.

 Також і в акторів, які знімаються у фільмах не виходить все одразу. Трапляються різні помилки, але справжні професіонали готові до всього. У кінотеатрах все частіше стали показувати українські фільми, в яких беруть участь молоді франківські актори. Вони підкорюють країну своєю грою. Захоплюють глядачів і стають улюбленими майстрами кіно. Актори – це генії, які живуть не одним життям, а різними різних героїв, яких вони грають. Часом складно вжитися в роль, тому на це потрібно багато часу та сил. Репетиції для акторів – це як ковток повітря, який дає можливість прожити вкотре свою роль. Важливо розуміти, що  не кожна людина може стати успішною у цій сфері. Проте, коли мати сильне бажання, трішки таланту та цілеспрямованості, то все може вдатися. Також актори – це люди, які ніколи не сидять на місці, адже вони завжди переїжджають через часті зйомки. Тому їм складно зазвичай створити сімейне життя. Та  їхні другі половинки пристосовуються до такого життя та їм навіть подобається, оскільки це багато подорожей та отриманих вражень.

Важливо розуміти, що досягти успіху потрібно не тільки бути професіоналом своєї справи, але й мати певну харизму, яку теж можна набути.

Правильна вимова, красива та впевнена постава, чітка дикція – це все притаманне акторам. Щоранку їм доводиться перед дзеркалом тренувати вимову та старатися стати краще. Тому що робота над собою дуже важлива у цій сфері, як і в житті. Проте, коли в людини є ціль, то вона ніяких перешкод навіть не помічає, оскільки результат важливіший всього. Тому старання акторів завжди оцінюються високо.

Comments

.,.,.,.