За кулісами Нацвідбору на Євробачення: відому франківчанку Тіну Кароль звинуватили в упередженому ставленні до конкурсантів

Під час проведення Національного відбору на Євробачення-2020, ведучий Сергій Притула звинуватив Тіну Кароль в упередженості стосовно деяких учасників цьогорічного шоу. Так він звернув увагу на те, що, поміж всіх конкурсантів, найвищі бали від Тіни отримали ті, хто вже співпрацював з нею на інших проектах телеканалу «1+1». Далі на frankivsk-trend.

Коли оголошувались результати голосування, Притула наголосив, що найгарніші оцінки отримали Девід Аксельрод та Khayat. Притула звернувся до співачки зі словами, що колись одразу троє з учасників, разом з Кароль, приймали участь у шоу «Голос». Співачка обіцяла бути об’єктивною та неупередженою. Але…

Пригадаймо те, що Девід Аксельрод, Khayat та Еліна Іващенко співпрацювали з Тіною Кароль, яка була їх тренером, у проектах відомої Олени Мозгової. Яка, на дивний збіг, ще й є дружиною Аксельрода. Тут варто уточнити той факт, що у минулому Девід Аксельрод носив ім’я Володимир Ткаченко. Рік тому він офіційно змінив його, ніби на пам’ять про свого дідуся. Нещодавно Девіда було звинувачено у фінансових непорозуміннях під час проведення проектів «Х-Фактор» та «Танці з зірками». Подейкують, що його дружина також приклала до цього руку.

Отже, Притула натякав саме на те, що оцінки Тіни, по відношенню саме до цих учасників Нацвідбору, дуже відрізняються від оцінок інших членів журі, Віталія Дроздова та Андрія Данилка. Хоча оцінки останього також виділяються своєю непередбачуваністю.

Як хто голосував

Дроздов та Данилко поставили Еліні Іващенко аж 4 бали. В той самий час від Кароль вона отримала 7 балів. Аксельрод та Khayat отримали від співачки шість та вісім балів відповідно. Інші конкурсанти, а саме TVORCHI та MOONZOO дістали від Данилка та Дроздова вісім та сім балів, а від Тіни Кароль 5 та 2 бали.

Відома франківчанка пояснила Притулі свої оцінки не побажанням підвищити шанси для «своїх», а власною відповідальністю за стабільність та якість виконання. На її думку, їх пісні були кращими, а самі виступи більш впевненими та презентаційними.

Сам Притула ще додав, що не мав на меті звинуватити будь кого в участі у корупційних схемах, але така розбіжність в оцінюванні виступів виглядає, на його думку, досить дивно

Comments

.,.,.,.