Олександр Божик вразив Івано-Франківськ яскравими імпровізаціями

26 січня відбувся незвичний концерт в Івано-Франківську. На сцену драмтеатру вийшов скрипаль-віртуоз Олександр Божик та буквально «запалив» глядачів своєю неперевершеною грою. Його шоу не схожі на жодні класичні концерти за участю скрипки, а тому подібні заходи завжди приваблюють величезну кількість людей. Далі розкаже frankivsk-trend.

«Божевільний скрипаль» зі Львова

Таким «божевільним» його називають близькі друзі та прихильники. Адже він не простий музикант, що змушує заснути на власному концерті, граючи лиш класичні твори відомих композиторів. Олександр Божик відрізняється яскравою харизмою, неймовірною майстерністю гри на інструменті, цікавими та нестандартними ідеями подачі музики під сучасним соусом.

Віртуоз завжди дивує публіку своїми шоу-програмами та заявляє, що жодного разу не виступав однаково на двох різних сценах. Кожного раз він шукає щось таке, що захопить конкретну публіку, примусить її плескати, рухатися, драйвувати разом з виконавцями на сцені. Його репертуар складається з самих незвичних поєднань класичної та рок-музики, минулого та сучасного.

До прикладу, він може зіграти Вівальді та AC/DC в одному творі, а також обіграти якісь сучасні популярні композиції молодих колективів. Та однозначно, що на скрипці така музика буде звучати зовсім інакше. Олександр Божик вражає шанувальників що разу новими ідеями, неймовірними творами, сучасною обробкою класичних композицій, шаленими міксами та яскравими шоу.

Чим був вражений Франківськ?

Вечір 26 січня варто було провести у драмтеатрі та послухати музику у виконанні скрипаля-віртуоза. Глядачі були вражені поєднанням скрипки та балету, класики та року. Та найшаленішою була його гра двома смичками одночасно на трьох скрипках. Та музикант лиш посміхається й каже, що це не найбільший його рекорд, адже він може зробити те саме і на чотирьох інструментах!

Спеціально для останньої концертної програми по Україні скрипаль Божик підготував сучасну власну обробку пісні «Охрана Отмєна» відомої співачки Jerry Heil. Не менше захоплює його музичний мікс, де музикант виконує поступово різні мелодії, починаючи від творів Паганіні та закінчує славнозвісними роботами Курта Кобейна.

Та не тільки музика вражає. Варто відзначити, що сам Олександр Божик здатен зарядити зал неймовірною шаленою енергією. Спати на його концертах не доведеться нікому. Та й не дивно. Його ідеї постійно вирують у незвичному напрямку. До прикладу, на сцені Івано-Франківська він не тільки грав на скрипці, але й танцював з балетом.

Майстер-віртуоз заявляє, що не любить виступати що разу однаково, та лиш накидає приблизний план свого виступу. Проте найчастіше кожен його концерт відбувається в тісній взаємодії із залом. Це як живе спілкування з тими людьми, які прийшли до нього в гості. І це дійсно так. Він може підхопити мелодію чийогось телефону, який несподівано заграв у залі, або вийти в зал до глядачів і поспілкуватися з ними, зіграти якийсь уривок з твору повторно, якщо він дуже сподобався публіці.

Тож такий талант завжди збирає величезні зали і кожного разу дивує публіку новими рекордами, витівками, міксами, каверами тощо. Недаремно на його концерти приходять не тільки шанувальники класичної музики, але й багато молоді та дітей різного віку. Таким чином, скрипалю вдається долучити до прекрасного нове покоління.

Изображение удалено.

Comments

.,.,.,.