«Вдома краще» або «Орел&Решка» в Івано-Франківську

Напевно, кожен житель колишньої території СНГ знайомий з найпопулярнішою українською російськомовною телепрограмою «Орел&Решка». І справді, в яких країнах її тільки не показують: в Росії, Білорусії, Казахстані, Польщі та, само собою, в Україні. Популярна телепрограма «Орел&Решка» присвячена подорожній тематиці. Після того, як телепрограма набула великої популярності серед глядачів, вона надалі продовжувала виходити на екрани, тільки рубрики і сезони програми частіше почали змінюватись. «Орел&Решка» зняли уже більше двадцяти сезонів своєї програми. Спочатку це були серії, які просто так і називалися «Орел&Решка», а потім пішли наступні: «Орел&Решка. Курортний сезон», «Назад в СРСР», «На краю світу», «Недосліджена Європа», «Шопінг», «Перезавантаження».

А нещодавно телепрограма «Орел&Решка» відзняла новий сезон за назвою «Вдома краще». Ведучим нового проєкту став Євген Синельніков, котрий і раніше часто брав участь у відомій телепрограмі. Завдання Євгена та ще двох операторів – подорожувати по всіх обласних центрах України та шукати саме там цікаві місця. Але в цьому проєкті є дещо нове. Тепер ведучий не готується заздалегідь, які місця він відвідає, а буде питатися про це, безпосередньо, в місцевих жителів. Євген Синельніков розвідав усі міста України і зупинився в Івано-Франківську. frankivsk-trend.in розповість, як це було.

Вчора на порталі YouTube вийшов новий випуск програми «Орел&Решка. Вдома краще» в Івано-Франківську. Ведучий програми найшов чим здивувати туристів та, навіть, жителів міста.

Євген Синельніков та його команда відвідали місцеву Ратушу, цікавий музей «Професій», великий завод «Промприлад». Крім того, вони прогулялися в центрі міста і в парку Шевченка. Команда «Орел&Решка» дуже вчасно приїхали в Івано-Франківськ, адже вони змогли взяти участь у побиті рекорду в Україні по самому більшому трембітанні. Ці місця сильно вразили ведучого і залишили приємні спогади про наше місто.

Якщо ви ще не встигли переглянути новий випуск «Орел&Решка» в Івано-Франківську, то поспішіть це зробити!

Comments

.,.,.,.