Різдвяна історія з Тіною Кароль

Напередодні новорічних свят народна артистка України Тіна Кароль випустила власну дитячу книгу «Різдвяна історія» в аудіоформаті. Це не тільки чарівна музика та колядки, але й захоплюючі святкові історії для дітей, представлені з навчальною та освітньою метою. Далі розповість frankivsk-trend.

Дитяча аудіокнига

Сьогодні такий формат книжок для малечі в Україні майже не представлений, проте він є досить популярним в цілому світі. Так, за кордоном за допомогою аудіокниг діти повторюють та засвоюють шкільний матеріал, навчаються новому, вивчають іноземні мови тощо. Поєднання музики та важливої інформації сприяє більш легкому її засвоєнню та більше схоже на гру, ніж на навчання. Тому у дітей така подача матеріалу не викликає супротиву.

Сучасній молоді не дуже хочеться читати друковані книжки та й часу на всі інтереси та заняття часто не вистачає, тож формат аудіокниги допомагає простіше і цікавіше долучатися до знань, казок тощо. Українські школярі ще не мали змоги користуватися подібними збірками. Тож Тіна Кароль представила власну ідею.

Наразі в «Різдвяній історії» простою та доступною мовою розповідається про Різдво та традиції, співаються колядки та щедрівки, презентуються цікаві казки та історії, в яких відбувається боротьба добра і зла, а також є натхненні розмови, здатні запалити внутрішній вогонь дитини, яка зможе досягти успіху у будь-яких починаннях.

Така аудіокнига обов’язково сподобається малечі, тому що в дев’яти представлених главах улюблена співачка і розважає, і надихає, і читає казки, на що часто у сучасних заклопотаних батьків не вистачає часу. Тож достатньо просто увімкнути програвач і ваша дитина порине у світ Різдва та новорічних див.

Проект «Різдвяна історія»

Тіна Кароль вирішила подарувати українським дітям аудіокнигу у власному виконанні, проте першочергове її бажання було зробити це заради свого сина, який вчиться у Великобританії та немає змоги спілкуватися на українській мові, чути рідні слова та долучатися до народних історій, традицій, святкувань.

І це вже не перша спроба співачки поєднати наші різдвяні традиції з музикою та дітьми. Власне ще в 2015 році вийшла в світ друкована версія «Різдвяної історії», а потім співачка створила цілий мюзикл на цю тему. З такими концертами вона привітала всю країну з новорічними святами.

Тепер вона презентує аудіокнигу, яка уже з 6 грудня стала доступною для замовлення через AppleMusic, а сам реліз вийде на День святого Миколая, тобто 19 грудня. Також Тіна Кароль вже не вперше створює напередодні Нового року цікаву шоу-програму, до якої залучає молодих талановитих артистів, видатних діячів культури, спорту тощо. Протягом святкування католицького Різдва в Палаці спорту відбуваються концерти новорічної тематики.

І цей рік не став виключенням. В шоу можна буде не тільки почути деякі уривки з аудіокниги у виконанні співачки, але й спостерігати за виступами підростаючих зірок сцени. До участі будуть запрошені всі дітки, які цього року порадували значними досягненнями та відомі українські виконавці.

1

 

Comments

.,.,.,.