Тіна Кароль: музична кар’єра яскравої співачки

Сьогодні Тіна Кароль відома співачка, яку знає та любить кожен українець. Її хіти лунають по радіо та з екранів телевізора. Повідомляє «Frankivsk-trend».

Шлях до музичного олімпу Тіни Кароль

Народилася Тетяна Ліберман (справжнє ім’я співачки) 25 січня 1985 року в місті Оротукан Магаданської області. Батьки Тіни були інженерами. В 1991 році родина співачки переїхала до Івано-Франківська. Згодом дівчинка почала навчатися у місцевій школі № 22.

З раннього дитинства Тіна Кароль любила музику. Тому, ще під час навчання в школі вона з успіхом закінчила музичну школу. Своє життя дівчина вирішила пов’язати з музикою, тому продовжила навчання в Київському університеті імені Глієра за спеціальністю естрадного вокалу. Одночасно Тіна Кароль навчалася і на факультеті менеджменту та логістики Національного авіаційного університету.

Ще в юні роки майбутня зірка брала участь в різноманітних конкурсах та фестивалях. Зокрема, серед її здобутків – участь в фестивалях  «Золоті трембіти», «Юні зірки Прикарпаття», «Таланти твої, Україно», «Різдвяні зустрічі у Братів Блюзу», «Чорноморські ігри», «Золотий тік», «Під однією зіркою», «Едельвейс», «Сім культур». Тіна Кароль неодноразово здобувала перемогу в цих конкурсах.

На початку музичної кар’єри Тетяна Ліберман взяла псевдонім Тіна Кароль, згодом офіційно змінивши ім’я та прізвище в паспорті.

Справжній успіх до Тіни Кароль прийшов після участі в музичному конкурсі «Нова хвиля», що відбувся в Юрмалі у 2005 році. Співачка настільки вразила своїм виступом журі, що посіла друге місце та отримала особистий приз від Алли Пугачової – 50 тисяч доларів.

Свій приз співачка витратила на зйомки дебютного кліпу «Выше облаков». В цей же рік Тіну Кароль нагородили преміями «Співачка року» та «Відкриття року».

В 2006 році вийшов альбом «Show me your love», який одразу здобув популярність. Саме з цією композицією Тіна Кароль представляла Україну на Євробаченні, де посіла сьоме місце.

В 2007 році виходить третій альбом «Полюс притяжения», що отримав статус платинового. Всі пісні Тіни Кароль одразу здобували прихильність глядачів та очолювали рейтинги хіт-парадів.

В 2014 році побачив світ альбом «Помню», який Тіна Кароль присвятила своєму померлому чоловікові та продюсеру Євгену Огиру.

Особисте життя Тіни Кароль

Чоловіком Тіни Кароль був продюсер Євген Огир, з яким вона таємно одружилася в 2008 році. Цього ж року в них народився син Веніамін. Подружжя вважали однією з найгарніших пар українського шоу-бізнесу, проте хвороба перервала плани на щасливе майбутнє.

чоловік

В шлюбі пара прожила лише п’ять років. В квітні 2013 року Євген Огир помер від раку шлунку. Співачка зуміла пережити особисту трагедію завдяки своїй музиці. Вона записала альбом та поїхала у всеукраїнський тур «Я все ще кохаю».

Тіні Кароль не раз приписували романи з колегами по сцені, проте жодного разу співачка офіційно не підтвердила наявність в неї романтичних стосунків.

Варто додати, що Тіна Кароль є не лише успішною та яскравою співачкою, але й чудовою ведучою та наставницею. Неодноразово її підопічні в телешоу «Голос країни» отримували перемоги. 

Comments

.,.,.,.