Де шукати дешеві авіаквитки?

Авіаподорожі – це не обов’язково дороге задоволення, яке не кожен може собі дозволити. Останнім часом з’явилася величезна кількість лоукостерів, які пропонують доступні ціни на квитки в різні куточки нашої планети. Наприклад, на сайті avia.tickets.ua в Україні можна швидко і легко знайти доступні квитки на літак і зробити свою подорож незабутньою.  

Ресурс avia.tickets.ua співпрацює з величезною кількістю потужних авіакомпаній країни та світу, тут працюють тільки досвідченні фахівці, які завжди готові прийти на допомогу клієнтам і підказати, що робити в тій чи іншій ситуації. До того ж, на сайті можна побачити динаміку цін на квитки в певний період року, відтак можна краще спланувати свою поїздку наперед.  

Як забронювати квиток на літак в інтернеті? 

билет

Сьогодні забронювати квиток в інтернеті – простіше всього. Для вас це економія часу та зусиль, а також зручність. Забронювати квиток на літак можна таким чином: 

Вибрати тип польоту – чи це односторонній політ, чи політ в обидві сторони, чи то мультисегментний політ. 

  1. Вибрати міста вильоту та прильоту на сайті. 
  2. Вказати, коли відбудеться подорож (дата). 
  3. Зазначити кількість пасажирів. 
  4. Натиснути кнопку “знайти”. 

Тільки після цього цього можна перейти безпосередньо до оплати квитка на літак.  

Обов’язково підтвердження про бронювання квитка та оплату має прийти на вашу електронну пошту. Після цього побачити свої заброньовані квитки можна в особистому кабінеті на сайті.  

Як працює електронний квиток на літак? 

Електронний квиток сьогодні – найкращий і найпопулярніший спосіб оплати проїзду. Такий квиток являє собою електронний документ. Такий документ є свідченням укладення договору про повітряне перевезення між пасажиром та обраною ним авіакомпанією. Фактично, це електронна копія традиційного – паперового – квитка на літак.  

Електронний квиток на літак зберігається автоматично в базі даних, відтак коли ви вже в аеропорті і йдете на літак, вам необхідно показати тільки паспорт – документ, який посвідчує особу. Жодних інших документів в такому випадку пред’являти не потрібно.  

Однак єдине, що також варто мати з собою, крім паспорта, це маршрут-квитанція. Це слугує підтвердженням того, що ви придбали електронний квиток на літак. Її потрібно мати при собі як під час реєстрації на рейс, так і в ході проходження митного контролю, а також прикордонної перевірки. До того ж, така річ точно гарантує, що ви не забудете про час вильоту. 

Comments

.,.,.,.