На Прикарпатті може з’явитися вулиця імені відомої української співачки Тіни Кароль

Нещодавно стало відомо, що одну з вулиць, які належать селу Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади, хочуть перейменувати на честь відомої української співачки, Тіни Кароль, як пише Галка. Про це розповість frankivsk-trend.in

Нагадаємо, що раніше до Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади приєдналося село Узин, яке знаходиться в Тисменецькому районі. 

Тепер постало питання про те, щоб перейменувати одну з вулиць села Узина. Сьогодні, першого квітня зареєстрували цю нову петицію. Її можна побачити серед електронних звернень, які знаходяться на сайті міської ради Івано-Франківська. В цьому електронному зверненні до Івано-Франківської міської ради була пропозиція про те, щоб назвати одну вулицю села Узина в честь відомої франківчанки Тіни Кароль. 

На пропозицію охоче відреагував міський голова Івано-Франківська, Руслан Марцінків. Про це він повідомив на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Instagram. Руслан Марцінків сповістив, що радо підтримає таку ідею. Мер Франківська, навіть запропонував перейменувати вулицю Молодіжну на вулицю імені Тіни Кароль. За словами Руслана Марцінківа, така вулиця стане справжньою родзинкою для села Узина.

І справді, в наших краях люди дуже цінують творчість цієї співачки. Не одноразово на концертах Тіни Кароль в Івано-Франківську, зали були переповнені шанувальниками народної артистки України. 

Ця публікація Руслана Марцінківа отримала чимало позитивних відгуків. Деякі відгуки свідчать про те, що франківці готові, навіть їхати в село Узин, аби побувати на вулиці Тіни Кароль або сфотографуватися поряд із новою табличкою. 

Щоправда, зараз ця пропозиція назбирала не зовсім багато схвальних відгуків. Вони необхідні для того, щоб міська влада Івано-Франківська прийняла остаточне рішення на користь перейменування вулиці Молодіжної в селі Узині на вулицю Тіни Кароль. 

Comments