Як зрозуміти, що необхідно міняти масло в двигуні?

Автомобіль – це не розкіш, а засіб пересування без якого в сучасному світі дуже непросто. Адже авто економить наш з вами час. А час – це гроші. Тому, на сьогоднішній день, машина – це невід’ємна частина практично кожної сім’ї. І за нею потрібен постійний догляд і відповідна діагностика. Сьогодні ми поговоримо про автомобільне масло. Для чого воно потрібне вашому авто і коли варто міняти. До речі, хороше масло і деталі до автомобіля можна придбати на джапан карс.

7

Для чого потрібне автомасло?

Якщо писати простими словами, то масло змащує всі деталі в двигуна і захищає елементи від сухого тертя, формуючи на них стійку масляну плівку. А ця плівка відповідно захищає механізм від іржі і забезпечує кращу роботу двигуна.

Коли потрібно міняти масло

Є чіткі норми, які рекомендують автолюбителям робити заміну масла. Але також є фактори, які впливають на його заміну:

  1. Вік автомобіля. Нове авто бере менше масла, ніж його старші “колеги”. Адже з віком машина починає спалювати більше масла. Тому якщо ваш автомобіль вже у віці, приділяйте більше уваги цьому моменту.

  2. Особливості експлуатації автомобіля. Це один з головних чинників витрат масла. Двигун повинен працювати на середніх оборотах і тому навантаження на мотор має бути стабільним. Адже різке зниження або підвищення навантаження буде “з’їдати” паливо-мастильні матеріали.

  3. Паливо повинно бути якісним. Якщо ви придбали авто, то постарайтеся заправлятися якісним паливом. Адже якість бензину впливає на інтервал заміни автомобільного масла. До речі, фахівці рекомендують звертати увагу на показник сірки в бензині. Адже якщо її кількість перевищує допустиму норму, то такий бензин краще не заливати в вашу “ластівку”. Вся справа в тому, що після такого палива може утворитися оксиди сірки, яка трансформується в сірчану кислоту. Потім кислота потрапляє в масло і починає його окисляти. І цей процес м’яко кажучи псує властивості автомастила, яке незабаром необхідно буде замінити.

  4. Вид масла. Заміна машинного масла залежить і від виду. Кожен вид має свої терміни служби, тому намагайтеся дотримуватися їх.

  5. Радьтеся з професіоналами. Якщо ви сумніваєтеся коли потрібно міняти масло, то відправляйтеся на діагностику в сервіс технічного обслуговування.

Сподіваємося, наш матеріал був корисний для вас і ви зробили правильні висновки.

Comments