Франківська поліціянтка творить ексклюзивні аксесуари

Брошки – це тренд вже декілька сезонів поспіль, а також особливий стиль та краса. Вони здатні добавити шарму до пальта, сумочки, жакету, шарфа, плаття, светру й інших речей із гардеробу модниці. Цей аксесуар відрізняється своєю універсальністю. Франківська майстриня творить оригінальні прикраси та поєднує своє захоплення із роботою в поліції. Деталі розповість “Frankivsk.trend” з посиланням на “OGOGO“.

Андріана Білка розповіла, що з дитинства захоплювалася творчістю та відвідувала різноманітні гуртки. Дівчина любила малювати, але обставини склались таким чином, що пішла навчатися в Львівський державний університет внутрішніх справ на кримінальну міліцію (зараз поліція).

Вона провчилася 4 роки і була курсантом, але творчість залишалась у її житті. Андріана зазначила, що у вільний час вишивала, малювала та в’язала, а прикраси стала виготовляти в кінці 11 класу. Все розпочалось з того, що побачила картинку в інтернеті і стало цікаво детальніше ознайомитись з процесом. Дівчина так захопилась, що кожну вільну хвилину присвячувала вишивці:

“Я не використовую якихось надзвичайних технік, може вони і мають якісь назви, але для мене це улюблена справа, а не професія”, – розповіла мисткиня.

Андріана поділилася, що дуже любить ходити за матеріалами і цей процес перетворюється у певний ритуал. Саме під час покупок малює в голові майбутню прикрасу, а коли повертається додому, то робить ескіз й одразу приступає до роботи. Мисткиня заначила, що не продумує кожен крок, а просто творить, бо спонтанні прикраси їй більше до вподоби, ніж ті, які вигадує багато часу.

Цікавим є факт, що на виготовлення однієї брошки приблизно йде один вечір після роботи. Це займає чотири години, а ще 2 мисткиня витрачає на те, щоб обшити прикрасу та довести її до кінцевого вигляду. Андріана розповіла, що уважно ставиться до своїх клієнтів та узгоджує з ними всі деталі.

Мисткиня поділилася, що вишивка та виготовлення прикрас є частиною її життя вже 5 років і вона не може залишити цю справу, бо робить все із задоволенням та любов’ю. В її планах є зміна стилю прикрас, але все це буде з часом.

Comments