Новий театр запрошує: “розкомплексована” музична вистава “Інша”

Новий театр запрошує на перегляд музичної вистави “Інша”. Її основним ідейним задумом є те, що клмплекси тільки ускладнюють наше життя. Дійство відбудеться 15 березня о 19:00 у приміщенні філармонії. Привідкриє занавісу “розкомплексованої” вистави “Frankivsk.trend“.

П’єса американського автора Ніла Лабута “Жира свиня” постане у постановці художнього керівника “Нового театру” Тараса Бенюка.

Нагадуємо, що Тарас Бенюк є директором, художнім керівником й засновником КЗ “Івано-Франківський Новий Театр”. Режисер відзначається новаторськими ідеями та шаленою енергетикою.

Це історія, яка розповідає про життя дівчини із зайвою вагою. Елен закохалася у юного багатія Тома. Їм вдалося спільними зусиллями знайти мірило щастя у житті – любов та гармонію. Але на заваді стали стереотипи й думки оточуючих, які безцеремонно вішають ярлики власних суджень з приводу “ідеалів краси”. Зокрема, головному герою приходиться вистояти всі випробування, що виникли через почуття до іншої дівчини, яка не вписується в рамки “ідеалу” соціуму. Він відчайдушно долає стереотипи сучасного суспільства.

Вистава ставить питання, яке постає перед багатьма: як полюбити людину, котра не вписується в сучасні стандарти краси й викликає кепкування оточуючих. Головний сюжет – кохання Тома та товстої бібліотекарки, яку він приховує від друзів, бо йому соромно. Саме цю дівчину з тонкою душею та зайвими кілограмами ровесники прозвали “жирною свинею”. Елен хоче, як і всі, щоб її кохали та бути коханою. Але чи впорається Том з випробуваннями, які приносить йому це кохання до цієї “нестандартної” жінки. Ніл Лабют розповів, що ця історія про людську слабкість та труднощі, які є в кожному житті, коли людина намагається захистити та зберегти власну індивідуальність. 

Вистава піднімає гостру соціальну тему стереотипів та справжньої любові, яка стала піддаватись зневірі. Магічним способом позбутися комплексів неможливо, але переглянути й надихнутися є цілком реально!

Вистава є гармонійним поєднанням вокальних та хореографічних номерів.

Організатори обіцяють захоплюючу атмосферу, яка не залишить місця байдужості.

Comments

.,.,.,.