Як власноруч виготовити світильники для дому

Хенд-мейд не втрачає популярність серед франківчан, а навпаки з кожним роком отримує все більше поціновувачів. Адже виріб зроблений своїми руками є не лише оригінальним, але й містить частинку вашої душі. Повідомляє “frankivsk-trend“.

Якщо ви живете у власному будинку в Франківську, ви прагнете облаштувати подвір’я так, щоб воно було не лише охайним, але й затишним. Багато в чому затишок залежить від освітлення. Наприклад, садові світильники для дому можна зробити своїми руками. Таким чином ви зекономите чимало коштів і до того ж оригінально прикрасите дім.

З чого можна виготовити садові світильники у Франківську

Садові світильники можна виготовити практично з будь-яких матеріалів, таких як бляшані банки, дерева, скляної банки чи навіть бетону. Одним з найпростіших варіантів є виготовлення світильників зі скляних банок.

Наприклад, щоб виготовити люстру як варіант можна прикріпити до банок дріт і естетично підвісити його гачками на планку. Додатково скляні банки прикрашують квітами, елементами декору. Як джерело освітлення в скляну банку поміщають свічку чи світлодіод.

Надзвичайно оригінальними є світильники з бетону.  Для того, щоб його зробити знадобиться декілька речей: повітряна куля, фарби, свічки та бетон. Перш за все, потрібно надути повітряну кулю, після чого нанести бетон. Коли матеріал висохне, достатньо проколоти повітряну кулю та обережну її витягнути. За власним вибором розмалюйте світильник фарбами й помістіть всередину свічки.

1

Таким чином ви отримаєте надзвичайно атмосферний світильник, який додасть затишку в літні та осінні вечори. Не забере багато зусиль і часу виготовлення світильника з дерева. Для цього знадобиться лише пеньок та світлодіодна стрічка. 

За допомогою пилки виріжте декілька вертикальних отворів та помістіть туди світлодіодні стрічки.
Як варіант можна вирізати отвір всередині пенька і вставити туди свічку чи накопичувальну лампу. Також можливо зробити світильник з гілок.

Чи можна самостійно зробити світильник на сонячній батареї

В багатьох магазинах можна придбати готові світильники для двору, однак в більшості випадків вони є стандартними та не представлені в широкому виборі. Тому, можна самостійно вибрати колір, форму та розмір і зробити світильник на сонячній батареї.

При цьому не обов’язково звертатися до фахівців, щоб допомогли з облаштуванням освітлення біля будинку, адже ідеї оригінальних люстр можна взяти з мережі, де представлено чимало варіантів. Проте, варто добре продумати розташування світильників.

Для світильника на сонячній батареї знадобиться декілька елементів: накопичувальні лампи на сонячних батареях, банки та клейка стрічка. Накопичувальні лампи можна придбати в магазині, інші ж елементи завжди знайдуться в домі.

Перш за все з накопичувальної лампи слід зняти верхню частину та після цього в кришці банки вирізати отвір відповідного розміру. Лампи обмотайте клейкою стрічкою по колу і розташуйте їх в отворі у кришці. На останок закрутіть лампу. Оригінальний світильник готовий. Додатково його можна прикрасити декором.

Comments

.,.,.,.