Як правильно обирати люстри для дому у Франківську

Люстра є чудовим доповненням до інтер’єру, завдяки чому можна підкреслити як його переваги, так і приховати недоліки.

Які люстри доцільно встановлювати у квартирі

Якщо ваше житло виконане у єдиному стилі, це зовсім не означає, що в кожній кімнаті повинні бути одинакові світильники, адже кімнати є різними за площами, тому для них потрібно підбирати відповідні види люстр.

Наприклад, для кухні найкращим варіантом стануть настельні люстри. Вони найбільш оптимально розширять простір приміщення. Якщо у вас невелика кухня, можна встановити маленькі люстри на кухню з неяскравим світлом, що зробить кухню більш затишною.

Для просторої вітальні варто вибирати масивні світильники, що ідеально підходять для великого за габаритами приміщення та підкреслюють його переваги. Якщо ж у вас маленька вітальня чи з’єднана з кухнею, в такому випадку доцільними будуть невеликі люстри цікавих форм, які допоможуть підкреслити обстановку та додати затишку кімнаті.

Найбільш економним варіантом освітлення є світлодіодні люстри. Їх можна використовувати як основне, так і додаткове джерело світло. Світлодіодні лампи використовують у світильниках різних стилів від класичного до хай-тек.

Де знайти великий вибір люстр у Франківську

1

У Франківську є чимало магазинів, які пропонують придбати люстри різних форм, видів та стилю. Однак, для того, щоб визначитися з вибором, вам доведеться витратити чимало часу та нервів на походи магазинами та супермаркетами.

Натомість в Brille інтернет-магазині освітлення  №1 в Україні представлений надзвичайно широкий вибір світильників, люстр, бра, настільних ламп, торшерів, вуличних світильників та інших. При цьому ви можете подивитися товари на сайті та придбати безпосередньо в мережі магазинів Brille, що представлені у 25 українських містах.

Наприклад, як варіант для кухні підійде модель люстра на 3 плафона золотиста LK-704S/3 E27 FG, яка не лише підкреслить стиль приміщення, але й забезпечить достатнє освітлення. Її зазвичай використовують в класичних інтер’єрах. В люстрі можна встановлювати як світлодіодні лампочки, так і енергозберігаючі та лампи розжарювання.

Варто додати, що для кожного товару є детальна характеристика із зазначенням габаритів, форми, цоколю, потужності та інших характеристик.

Якщо ж у вас виникли питання щодо вибору ламп, ви можете залишити на сайті номер телефону та через декілька секунд менеджер вам перетелефонує. Або ж можна безпосередньо написати менеджеру за допомогою спеціального вікна на сайті.

Comments

.,.,.,.