Як оздобити горище у Франківську?

Найчастіше франківчани використовують горище для того, щоб зберігати там старі та непотрібні речі, якими вже ніхто не користується, але, можливо, з часом знадобляться. Проте горище може служити вам як додаткова спальня. Вам не потрібно буде збільшувати житлову площу, а всього-на-всього переобладнати горище так, аби там було затишно, зручно та атмосферно, пише frankivsk-trend.in.ua. Навіть самостійно без допомоги спеціалістів ви можете зробити з горища комфортну кімнату для відпочинку. Рекомендуємо ознайомитися з порадами, які допоможуть вам стильно оздобити горище.

Дизайн приміщення

Під час ремонтних робіт будь-якого приміщення необхідно скласти дизайн-проєкт, який допоможе вам розташувати все функціонально та комфортно, а також уникнути проблем та дискомфорту, які можуть виникнути в майбутньому. Скласти дизайн горища – завдання непросте. Ви повинні ретельно все продумати та передбачити.

У першу чергу, дизайн горища залежить від призначення вже готового приміщення. Якщо ви плануєте обладнати там спальню, враховуйте інтер’єр для сну та потрібну кількість меблів. Незалежно від цього, під час переобладнання горища вам необхідно слідувати наступним важливим етапам:

  1. Планування інтер’єру (за допомогою дизайн-проєкту розрахуйте всі заміри, розмістіть заздалегідь необхідні меблі, продумайте місце розташування розеток та освітлення тощо);
  2. Якісне та надійне утеплення (найчастіше під час оздоблення горищного приміщення утепляють дах за допомогою спеціальних матеріалів);
  3. Оформлення простору (пам’ятайте, для комфортного перебування на горищі там не повинна бути велика кількість зайвих та непотрібних речей).

Цей етап є надзвичайно важливим, тому важливо підійти до нього з відповідальністю. Проте на затишок та комфорт горища впливатиме ще один нюанс: джерело світла. Вікно є важливим елементом інтер’єру будь-якого приміщення, для горища в тому числі. Яке ж вікно вибрати для горища?

Мансардні вікна для оздоблення горища

2

Мансардні вікна є найкращим рішенням для освітлення горища. Особливо для чотирисхилих дахів мансардні вікна є єдиним способом освітити горище. Чому саме ці вікна?

Мансардні вікна надійно захищатимуть горище від негативних зовнішніх впливів, вони є надзвичайно витривалими до несприятливих погодних умов. Також вони є легкі та довговічні в експлуатації та не потребують особливого догляду. Окрім цього, мансардні вікна є стійкими до перепадів температур, тому ні спека, ні сильний мороз не спричинятимуть дискомфортів на горищі. 

Окрім чудового джерела світла, мансардні вікна добре провітрюють горище завдяки системі природної вентиляції. Важливо зауважити і естетичні переваги мансардних вікон: вони не лише гармонійно доповнюють екстер’єр будинку, але й створюють комфорт та затишок у приміщенні. 

Comments

.,.,.,.