Як франківчанам вибрати мансардні вікна?

Дахові, або мансардні вікна відіграють важливу роль у мансарді, оскільки вони не лише дозволяють пропускати сонячне проміння та свіже повітря в приміщення. Вони також створюють затишок, комфорт та неймовірну атмосферу. Останнім часом стрімко розвивається будівництво мансард, відповідно ще більше франківчан задаються питанням: як правильно вибрати якісні мансардні вікна?

Рекомендуємо ознайомитися з особливостями мансардних вікон на https://nasha-stroyka.com.ua/mansardnie-okna/, на які необхідно звертати увагу під час вибору. 

Види мансардних вікон

Розрізняють декілька видів мансардних вікон за способом їхнього відкривання. Вони відрізняються між собою також висотою установки та розташуванням ручки. Найпопулярнішими є вікна:

  •  обертальні: вони відчиняються за допомогою осі, яка знаходиться в центральній частині вікна;
  •  підвісні дахові вікна відчиняються назовні за допомогою руху осі, яка знаходиться вгорі рами;
  •  комбіновані дахові вікна можуть відчинятися двома способами: як і обертальним, так і підвісним.

Аби правильно вибрати мансардні вікна, необхідно добре ознайомитися з їхніми різновидами, щоб придбати найзручніший та найбільш комфортний варіант. Зокрема магазин «Наша Стройка» пропонує широкий асортимент різноманітних мансардних вікон. Саме тому навіть найвибагливіший покупець знайде ті вікна, які найкраще задовольнятимуть усі його потреби.

Матеріал мансардних вікон

Найчастіше мансардні вікна виготовлять з дерева та поліуретану. Проте ви можете зустріти і варіанти з ПВХ покриттям та броньовані.

Дерев’яні вікна підійдуть для будь-якої мансарди, вони є практичними, стильними та доступними. Поліуретанові вікна є надзвичайно витривалими до різноманітних умов, вони не втрачають свого кольору та властивостей незалежно від часу експлуатації. 

Вікна з ПВХ покриттям також є зручними та практичними, вони не вимагають особливого догляду. Броньовані вікна використовують для бетонних конструкцій дахів.

Де придбати мансардні вікна?

11

Широкий асортимент різноманітних мансардних вікон пропонує онлайн-магазин «Наша Стройка». На сайті ви можете переглянути весь товар у наявності та вибрати найкращий варіант для вас. «Наша Стройка» гарантує високу якість мансардних вікон, їхню надійність, міцність та функціональність, а також швидку доставку в будь-яке місто України, допомогу при виборі та доступну вартість на всі товари. 

Окрім широкого асортименту мансардних вікон, «Наша Стройка» пропонує франківчанам безліч товарів для будівництва та ремонту, різноманітні інструменти та обладнання, товари для саду, будинку та квартири тощо. Увесь товар є надзвичайно доступним та якісним, а лояльні умови покупки та вигідні пропозиції свідчать про те, що магазин «Наша Стройка» є найращим вибором франківчан.

Comments