В Івано-Франківську створили мурал, що спонукає проводити час із сім’єю

Івано-Франківськ – місто повне творчих людей, які прагнуть розвивати культуру свого народу та вносити частинку творчості в суспільство. Нещодавно в одному з дворів будинку на вулиці Симоненка презентували новий мурал, присвячений сім’ї. Малюнок нанесли на трансформаторну будку, де раніше були хаотичні незрозумілі надписи. Таким чином, стіна здобула новий сенс і відтепер радуватиме жителів двору. Автор муралу, художник Юрій Пітчук, запевняє, що малюнком він хоче спонукати жителів Івано-Франківська до активного дозвілля з сім’єю. 

Секретар міської ради, Оксана Савчук, пояснює, що поряд розташовані красиві Вовчинецькі гори, а також річка Бистриця, де проводять свій час франківці. Влада міста хоче, щоб люди проводили більше часу з своєю сім’єю і цінували кожен момент.
«А ще це рідний мій двір, у якому я раніше жила і де зараз мешкають мої батьки. Тепер бути тут набагато приємніше», – додає Оксана.

На малюнку автор зобразив щасливу сім’я, яка активно та весело проводить час, граючись з собакою та дроном. За його словами, мурал закликає всіх мешканців міста пам’ятати про важливість та цінність сім’ї, і частіше зустрічатись. В першу чергу необхідно піклуватися про сімейне благо. Для цього потрібно більше спілкуватись та відпочивати разом, намагатися розуміти один одного, вирішувати спільно наболілі питання без скандалів. Якщо ви створите гармонію в родині, то тоді буде успіх і у всьому.

“Не залишайте своїх дітей в ігрових кімнатах – проводьте з ними час, грайтеся, ходіть на природу! І про сучасні технології не забувайте, адже діти все це дуже люблять”, – додає Юрій Пітчук.

Comments

.,.,.,.