До Франківська завітає Святослав Вакарчук з камерним оркестром

10 квітня до Івано-Франківська завітає Святослав Вакарчук та представить концертну програму із улюблених пісень у супроводі камерного оркестру. Родзинкою стане те, що за роялем буде сам Святослав. Подробиці розповідає “Frankivsk.trend“.

У соціальній мережі Святослав Вакарчук зазначив, що більшу частину власних пісень він пише під рояль, а такий концерт – мрія, яку виношував понад 20 років творчої діяльності. Виконавець розповів, що давно хотів заспівати свої композиції так, як вони були створені.

Серію концертів буде проведено у всіх великих містах України. Допомагати Вакарчуку буде камерний оркестр під диригуванням Мілоша Єліча.

Тур розпочнеться 2 квітня виступом в Одесі. До концертної програми увійде декілька нових та неочікуваних композицій, які стануть приємним сюрпризом для публіки.

Саундтрек “Океану Ельзи” увійде до фільму Ахтема Сеітаблаєва за п’єсою Олега Сенцова. Про це Святослав Вакарчук повідомив на своїй сторінці у твіттері. П’єсу було написано ще до початку війни та анексії Криму. Сенцов дав дозвіл режисерові робити кіно за його твором, який є антиутопією, що переходить з вимисленого світу у тоталітарний. Це не перший їх досвід з Сеітаблаєвим, бо пісня гурту вже звучала у кінострічці “Кіборги”.

Нагадуємо, що 18 травня в Києві у НМП “Україна” відбудеться концерт “Океану Ельзи” у супроводі оркестру. Формат “Океан Ельзи з оркестром” – це особливий настрій, емоційність й найвідоміші хіти гурту (від “Не питай”, “Друг”, “Така, як ти” до “Небо над Дніпром”, “Мить”, “Обійми”). Вони звучатимуть в гармонії із витонченою музикою. У новій інтерпретації представлено декілька народних пісень. А спеціально для виступу гурту литовським художником-освітлювачем Арвідасом Буінаускасом було розроблено феєричне світлове шоу.

Головне фото ілюстративне.

Comments

.