Журналіст Сергій Тихий презентував свою книгу у Франківську

У Івано-Франківській обласній науковій бібліотеці відбулася презентація книги “Перемагають лише переможці”. Сергій Тихий розповів, що у самій назві сховано головну мету. Подробиці розповідає “Frankivsk.trend” з посиланням на “Укрінформ“.

Автор поділився, що якщо ми воюємо і хочемо перемоги, та не повинні забувати про те, що перемога дається тому, хто її вартий та вірить в неї:

“Потрібно позбутися комплексу меншовартості. Від цього ми страждаємо давно. Ця книга написана для людей, в яких не визріла ця переконаність”, – зазначив Сергій Тихий.

Автор зауважує, що механізм змін в Україні було започатковано ще 27 років тому, але він знаходиться далеко до завершення. Він переконаний, що українцям прийшлось пережити дві революції, але ми ще є далекі від ідеалу. Сергій Тихий розповів, що ідея створення книги прийшла торік навесні. Він писав її доволі швидко, а перша назва – “П’ятий рік війни”. Київське видавництво “Радуга” порадило авторові змінити назву і він погодився без зайвих вагань.

Важливо сказати, що в книзі відсутня політична аналітика, хоча одна із її глав є присвячена темі виборів. Тут є роздуми про українсько-російську війну, про еміграцію, про вміння відмовлятись від своїх звичок, навіть коли це боляче і важко.

Автор розповів, що багатьом потрібно змінити ставлення до Росії та народів, які її населяють:

“На мій погляд, російська культура – це відсутність сучасної перспективи. Як писав Олександр Пушкін “Геній і злодійство не є сумісними”. Мистецтво та брехня, що поширюється в Росії, не можуть співіснувати”.

Книга “Перемагають лише переможці” видана у 2019 році, а стиль її написання у формі запитань-відповідей.

Нагадуємо, що Сергій Тихий – заслужений журналіст України, учасник розробки й керівник кількох проектів на медіа-ринку. Серед них – газети “Республіка”, “ВВ”, “День”, “Газета по-киевски”.

Comments

.,.,.,.