Школярі Прикарпаття знімають серіал про шкільне життя

Учні школи Прикарпаття почали знімати шкільне реаліті. До зйомок серіалу приєдналося дванадцять навчальних закладів. Такий цікавий проект ініціювала вчителька англійської мови. Про деталі розповідає “Frankivsk.trend” з посиланням на “Подробности“.

Приміщення школи стало нагадувати знімальний майданчик. Акторами є учні, а камерою служить звичайний телефон.

Десятикласники створюють цікаві діалоги. Роман і Юля грають роль закоханих. Сценарій передбачає любовний трикутник. Він створений для того, щоб зацікавити глядача.

“Інтрига дуже важлива складова в серіалах. Адже стає цікаво спостерігати, що буде в наступних серіях, як будуть розвиватися події і які виникнуть почуття”, – поділилася секретами Юлія Пришлюк, учениця Долинського ліцею “Інтелект”.

Таку думку подала викладачка Прикарпатського лісогосподарського коледжу Галина Пирин. Вона з групою зняла пілотний ролик, де студенти розповідали про себе. Учням було запропоновано розвивати історії цих героїв.

Вона зазначила, що основною метою є об’єднання вчителів, регіонів і учнів зі збереженням освітнього елементу.

Кожна команда має два тижні на написання сценарію, зйомку і монтаж. Учні знімають одну серію і передають естафету наступній школі, яка повинна продовжувати сюжетну лінію.

Керівник групи ліцею інтелекту зазначила, що це серйозна робота і відповідальність. Ірина Бойчук розповіла, що учні стали зібраними і дружніми, вчаться творити і долати перешкоди.

Цей проект охоплює всю Україну і демонструє красу рідного краю. Такою ідеєю зацікавилися чиновники.

До реаліті-шоу приєдналося сімнадцять шкіл з різних регіонів. Чотири з них уже зняли свої захоплюючі серії. Їх можна подивитися на Youtube-каналі. Проект завершується у травні. Кожну серію оцінює журі. Після цього виберуть три команди і переможці отримають цінний приз – професійну знімальну техніку.

Comments

.,.,.,.