У Івано-Франківську запустили безготівковий проїзд

Уже завтра мешканці та гості міста зможуть оплачувати проїзд в комунальному  транспорті банківською карткою.
Сьогодні, в останній день січня, цей пілотний проект презентували громадськості, інформує “Frankivsk.trend” з посиланням на мера міста Руслана Марцінківа.
Відповідний меморандум з VIZA місцеві чиновники підписали три місяці тому. А вже від завтра, 1 лютого,  пасажири кількох комунальних  тролейбусів МАН зможуть оплачувати проїзд без готівки. Щоб розрахуватись за проїзд пасажиру необхідно лише піднести картку чи будь-який інший платіжний пристрій до валідатора, дочекавшись звукового і світлового сигналу.
Варто зауважити, що за словами представника компанії Visa Євгена Лісняка, від ідеї до її втілення в Івано-Франківську встановили за рекордний час та, що не менш важливо, на це місто не потратило жодної копійки.
В рамках проекту, валідаторами облаштують всі входи в тролейбусах.
Як наголосив міський голова Руслан Марцінків, на систему безготівкової оплати у всьому комунальному, пасажирському транспорті місто перейде з 1 червня цього року, а через півроку –  1 січня 2020 року, валідаторами облаштують також транспорт і приватних перевізників.

Изображение удалено.

 

“Ми послідовно робимо кроки, щоби впровадити електронний квиток. Власне, безготівкова оплата – один з таких кроків”,- пояснив мер. 
Він також зауважив, що не меншу роль в успішному здійсненні цього проекту є також усвідомлення усіма мешканцями зручності і комфортності такого способу оплати. Адже за електронними квитками – майбутнє. Іншими словами, це та сама банківська картка.

Comments

.,.,.,.