Двоє учасників «Голосу країни» з Івано-Франківська пройшли у суперфінал шоу

Вчора, вісімнадцятого квітня, українські глядачі мали можливість переглянути 13-й випуск 11 сезону популярного вокального шоу «Голос країни» на телеканалі «1+1». Під час нового випуску учасники «Голосу» виступали із відомими українськими співаками та зі своїми зірковими тренерами. За підсумками голосування, у суперфінал пройшли двоє прикарпатців – актор Сергій Лазановський та блогер Тьома Паучек, пише «frankivsk-trend».

У попередньому, 12-му випуску вокального шоу, тренери мали можливість повернути у свої команди п’ятого учасника. Відтак до команди Наді Дорофєєвої повернувся франківець Сергій Лазановський. А Тьома Паучек залишився у команді Монатіка. Зіркові франківці пройшли у півфінал, як повідомляє «КУРС».

У півфіналі Тьома Паучек виконав пісню «Два вікна» разом зі співачкою Гайтаною. А його суперниця Коla виступила в дуеті з Юлією Саніною, виконавши пісню гурту The Hardkiss «Make-Up». Потім вони утрьох, разом зі своїм тренером Монатіком, заспівали його пісню «Мріяти не шкідливо».

У фінал пройшов Тьома Паучек, на користь якого проголосували Монатік та глядачі. Від свого зіркового наставника артист отримав 51 відсотків голосів, а від аудиторії – 52 відсотка.

В команді Наді Дорофєєвої Сергій Лазановський виступив в дуеті із Сергієм Бабкіним, творчістю якого франківець дуже захоплюється. Вони удвох виконали пісню «Ще осінь зовсім молода». Суперником Сергія був Ілля Ніколаєнко, який заспівав в дуеті зі співаком микитою Алєксєєвим (Alekseev). Потім учасники разом зі своєю тренеркою виконали пісню «gorit».

Дорофєєва віддала за Сергія 55 відсотків голосів, а глядачі – 80 відсотків. Так зірковий франківець потрапив до фіналу вокального шоу «Голос країни»

Comments

.,.,.,.