Студент і блогер з Івано-Франківська вразив своїм виконанням чотирьох суддів “Голосу країни”

Двадцять четвертого січня розпочався новий, одинадцятий сезон відомого шоу «Голос країни». В першому епізоді «сліпих» прослуховувань виступив 21-річний блогер з Івано-Франківська Артем (Тьома) Паучек. Хлопець зумів розвернути до себе усі чотири суддівські крісла, повідомляє «frankivsk-trend».

Популярний блогер виконав відому українську пісню «Гуцулка Ксеня» у власному, сучасному аранжуванні. Вокал та харизма Тьоми Паучека допомогли йому «розвернути» до себе чотирьох суддів «Голосу» – Надю Дорофєєву, Олега Винника, Монатіка та Тіну Кароль. Своїм тренером хлопець обрав Монатіка, який став для нього кумиром.

До слова, незадовго до участі в шоу Артем написав пісню «Звернення до Монатіка», яку опублікував у соціальній мережі. Тоді він дуже хотів, аби улюблений артист зміг її послухати. Проте Монатік не лише її послухав, а й запросив блогера на свій концерт, пише «Галка».

До речі, станом на сьогодні відео з виступом Тьоми Паучека набрало понад 200 тисяч переглядів і увійшло у розділ «В тренді» на платформі YouTube.

Інстаграм-блогер Тьома Паучек родом з Чернівців, але сьогодні він проживає, вчиться і працює в Івано-Франківську.

Comments