Франківчан запрошують розпочати свято Маланки у дусі музичної феєрії та колядок

Франківський драмтеатр організовує ще одне музичне різдвяне свято, щоб ангели на небі почули дзвінку колядку, яка лунає із глибин душі та серця. Про деталі розповідає “Frankivsk trend”.

Додатковий концерт “Легенда Святого Різдва” відбудеться 13 січня о 15:00. Організатори радо запрошують всіх охочих розділити зимову казку у стінах театральної оселі та славити народження Ісуса Христа. Квитки є у продажі в касі театру та можна замовити онлайн на офіційному сайті театру.

Автором ідеї та режисером є заслужена артистка України – Галина Баранкевич. Своїми особливими колядками порадують вас заслужені артистки україни. У вас буде чудова нагода почути голос Галини Баранкевич, Світлани Весни, Олесі Пасічняк та Наталії Шевченко. Вам подарує екскурс у засніжені гори заслужений журналіст України – Богдан Кучер. Окрасою музичної феєрії стануть колядки дуету “Гардамани”, Олександра Семчука, Оксани Романюк, Василя Михайловича та Вікторії Ватащук. 

Буде чудова нагода відчути дух карпатського Різдва та перенестись у засніжені гори, де вже зійшла перша зоря і лунає щедрівка. Колядка розлиється у неймовірному виконанні гурту “Будьмо”, Уляни Маляр, Ірини Шегеди. Відчуєте містерію у виконанні гурту Amelika feat гурт “Наша файна” та Олега Чигера.

Нагадуємо, що 13 січня – це день преподобної Меланії. Переддень Старого Нового року нагадує приготування до Різдва. Вечір прийнято називати щедрим, бо на столі мало бути безліч смачних страв. Це перегукується із звичаєм про багатство на увесь рік. Характерною ознакою новорічного свята є щедрування та побажання господарям благополуччя і добра. Обряд щедрування був народним і позацерковним. Новорічна ніч вважалася чарівною і дівчата ворожили на свого судженого. 

Розпочніть цей день у стінах театру та продовжіть у атмосфері родинного затишку і віри у дива.

 

 

 

 

Comments

.