Жителька Івано-Франківська написала повчальну казку про коронавірус

Мешканка міста Івано-Франківськ написала цікаву дитячу казку про вірус, який спричинив теперішню пандемію. Звичайно, як і більшість казок, ця казка також має щасливий кінець. Про те, як діти надихнули до написання казки свою талановиту маму, розповість frankivsk-trend.in.ua

Ідея про створення дитячої казки про коронавірус прийшла до франківчанки Ольги Вівчаренко неочікувано. До цього її спонукали діти. Вона розповіла, що її дітям, які навчаються в початковій школі імені Софії Русової, запропонували написати книгу. Більш детальніше про зміст нової казки розповідає OGOGO! 

Якось ввечері сім’я Ольги Вівчаренко зібралася разом на кухні. За словами Ольги, її чоловік переглядав новини. Та по всіх каналах тільки й говорили про сьогоднішню пандемію COVID-19. Тому не дивно, що дитина почала розпитувати батьків: що це за вірус? Чому люди його бояться? І взагалі, що таке віруси? 

Щоб правильно усе пояснити, Ольга Вівчаренко, яка має фармацевтичну освіту, підійшла до справи творчо і креативні. Жінка почала малювати будову вірусу на аркуші паперу. Звідси й почалося написання нової казки. Для того, щоб дітям було цікаво і пізнавально, вона придумала головних героїв для їхнього сюжету. Ними стали дві сестрички-клітинки, які уособлюють два типи людей. Одна сестричка представляє тих, хто дотримується усіх правил гігієни, а інша – тих, хто нехтує цими правилами. Казка про Живинку і Смішинку нагадує дітям про те, наскільки важливо дотримуватися правил карантину та не нехтувати правилами гігієни. 

Тепер усі, хто прочитає цю казку, точно засвоять повчальні уроки. Оскільки ця історія про коронавірус має щасливий кінець, її авторка переконана, що саме так буде в реальному житті. Як же добре, що є такі талановиті мами, які допомагають дітям зрозуміти світ дорослих!

Comments

.,.,.,.