Безкоштовний курс для дорослих

Жителів Івано-Франківська закликають приєднатися до безкоштовного навчання з музики. Далі про це розповість frankivsk-trend.in

Від завтрашнього дня кожен дорослий франківець зможе відвідати спеціальні музичні майстер-класи і лекції, які багато чого розкажуть їм про різні напрямки альтернативної музики сьогодні. Крім того, усі присутні та учасники курсу зрозуміють як насправді можна, а то й потрібно слухати різні стилі музики, наприклад,  джаз. А якщо ви раніше не бачили на власні очі такі українські духові інструменти, як трембіта чи гоцульська дуда, то на цьому майстер-класі зможете їх не тільки побачити, почути, але й добре з ними ознайомитися. Усе це лежить в основі спеціального музичного курсу “Music production”.

Франківці також зможуть відвідати спеціальні  індивідуальні заняття, де зможуть опанувати гру на музичному інструменті чи навчитися співати. Такі заняття будуть проводитися за участі професійних музикантів та викладачів. Ви зможете опанувати гру на гітарі, джембе,  ударній установці та електронному піаніно і навчитися співати.

Для того, щоб взяти участь в безкоштовному музичному курсі і потрапити на індивідуальні заняття з музики, потрібно заздалегідь зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/2vZBFzrdvzRGaAWk8?fbclid=IwAR0TDxn4Pok-PBXgXUg80F2lNUXQQ9X51fKcCWGbxcUuLziQ2DpyAE3YOQM  Багато франківців уже встигли записатися на безкоштовне навчання. Оскільки, кількість місць обмежена, потрібно поспішити, щоб не втратити чудову нагоду.

На всі майстер-класи та лекції вхід вільний. Вони триватимуть протягом шостого, тринадцятого, дев’ятнадцятого та двадцять сьомого лютого в Івано-Франківську. Місце, де проводитимуться події, знаходиться за адресою: вулиця Галицька, 29, простір “ВДОМА” (третій поверх).

Comments

.,.,.,.