Літні франківчани освоюють комп’ютерну техніку

У Івано-Франківську уважно ставляться до людей літнього віку. Активно проводить ряд заходів Університет третього віку, де “студенти” вчаться освоювати та пізнавати щось нове, адже це ніколи не буває пізно. Нещодавно, наприкінці листопаду, літні люди вчилися малювати разом з директором Івано-Франківського обласного центру науково-техічної творчості учнівської молоді – Віталій Кодря. Про освоєння інформаційної техніки розповідатимуть “Франківські тренди”.

Сьогодні міський голова урочисто привітав випускників курсу «Основи комп’ютерної грамоти». Руслан Марцінків зазначив, що на врученні сертифікатів вони тішлись, мов діти. 

Такий цікавий та неохідний проект міська рада реалізовує спільно з Центром розвитку підприємництва “Бізнес-Інкубатор”. Всі отримали подарунки та солодощі від Святого Миколая.

Кожен “студент” має свій арсенал причин, щоб вчитися: у когось рідні за кордном і потрібно телефонувати в скайпі. Комусь набридло вистоювати довгі черги, щоб оплатити комунальні платежі. Але головна мета у всіх єдина – навчитись вільно користуватись комп’ютером. Адже це те,що необхідно кожному.

Це вже третій випуск. Й вже є понад 100 заявок на наступні курси. Після 60 життя тільки починається. Вихід на пенсію – це можливість реалізувати себе в тому, в чому не наважувався спробувати себе раніше. Тішуся, що ця програма має попит. Адже вчитися ніколи не пізно!, – зазначає міський голова Руслан Марцінків.

Планують розробити поглиблені курси, щоб опановувати нові програми. Усі ці пропозиції чекають доповнення від самих учасників.

Також Руслан Марцінків отримав цікаво пропозицію – зробити курси англійської для пенсіонерів. Пообіцяв подумати над цією пропозицією.

Comments

.,.,.,.