Голос Країни 2020. Хто з прикарпатців взяв участь?

З приходом нового 2020-го року розпочався новий, 10-й сезон відомого музичного телешоу за назвою «Голос Країни». Жителям Івано-Франківська буде цікаво дізнатися хто з їхнього міста взяв участь у новому сезоні вокального телешоу. Тому приємно повідомити, що два жителя Прикарпаття заспівали на початку відбіркового туру знаменитого шоу. Серед них – молодий вчитель і досвідчений лікар-вокаліст з великим стажем роботи. Далі розповість frankivsk-trend.

Першим з прикарпатців виступив вчитель історії Назарій Яцишин. Молодий чоловік родом з села Брошнева. Він викладає історію у одній з Львівських шкіл для дітей з 6-го по 8-мі класи. Свою справу Назарій дуже любить і пишається цим. Діти у школі дуже люблять і поважають свого вчителя. Але цього разу Назарій Яцишин вирішив спробувати себе у ролі виконавця та захотів підкорити серця суддів. Він виконав відому пісню Леді Гаги за назвою «Shallow». І справді, виконання пісні в обробці хлопця підкорило смак аж трьох суддів. Першим до нього обернувся Дан Балан, а потім вже Монатік і Потап з Настею. Назар вирішив обрати команду Дана Балана.

Пізніше на перших прослуховуваннях заспівав відомий франківський лікар-фоніатр, Олександр Семчук, який, власне, спеціалізується на голосових зв’язках. 53-річний лікар уже протягом 25-ти років займається співом. Олександр називає себе лікарем протягом дня, а співаком увечері. Чоловік є солістом обласної філармонії і спеціалізується на академічному співі. Франківець виконав пісню «Belle» з відомого мюзиклу Notre-Dame de Paris. Та, на жаль, чисте оперне виконання пісні не зачепило суддів. Проте, це не заважатиме франківцю радувати інших своїм співом та надихати своїм прикладом, особливо старших. Адже, своїм співом, Олександр Семчук хотів показати, що почати робити щось нове у своєму житті – ніколи не пізно.

Comments

.,.,.,.