Як провести цікавий осінній тиждень в Івано-Франківську?

Проведення вільного часу потрібно планувати ретельно та правильно. Якщо ви не хочете, аби осінь проминула так швидко і монотонно, то можна спланувати похід на деякі цікаві міроприємства в Івано-Франківську, пише frankivsk-trend.in.ua.

Отож, які події чекатимуть на франківчан цього тижня?

Завтра, п’ятого листопада відбудеться зустріч відомого письменника Ярослава Грицака з читачами Івано-Франківська. Письменник зустрінеця з поціновувачами своєї роботи в Promprylad, що по вулиці Сахарова, 23. Усі присутні зможуть побувати на презентації книги автора “Нарис історії України”.

У середу на франківців чекає ще не одна креативна подія. Одна з них – це день Банера. Усіх бажаючих зі своїми інструментами кличуть до Підземного Переходу “Вагабундо”, що знаходиться по вулиці П. Орлика, 7. Метою зборів є створення власного Банера, який пізніше висітиме при вході.

Ще одна цікава подія середи – лекція “100 років самотності: ми та наш правопис”, яка відбудеться в книгарні “Є”.

А в четвер, сьомого листопада показуватимуть документальний фільм трагікомедію “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”, який визнано фільмом року. Показ відбудеться в “Вагабундо”(вул. П. Орлика, 7) о 19:00.

І накінець у суботу, як у вихідний день і кінець тижня, планується провести багато цікавих заходів. Серед них Екологічний форум, який відбудеться зранку в університеті Короля Данила. Організатори запрошують усіх охочих брати участь у цьому заході, але перед цим заздалегідь зареєструватися. А ті, хто хоче втілити свої ідеї в життя, зможуть взяти участь у проекті Hedonist.Ideathone. Переможець проекту отримає грошову винагороду у розмірі 10 тисяч гривень. Участь безкоштовна.

Приємно, що в Івано-Франківську майже щодня відбуваються такі цікаві заходи, які багатьох мешканців не залишать без уваги.

Comments

.,.,.,.