В кінотеатрах анонсований фільм “Захар Беркут”

Цими днями в кінотеатрі розпочинається показ чудового українського фільму “Захар Беркут”, повідомляє frankivsk-trend.in.uа. Цей фільм – спільна робота українських та американських режисерів. Режисерами стрічки стали Ахтем Сеїтаблаєв та його американський колега Джон Вінн. Головна роль дісталася зірці Голлівуду Роберту Патріку, якого наші співвітчизники можуть пам’ятати за роллю Т-1000 в фільмі “Термінатор 2: Судний день”.

Фільм знятий за мотивами драматичного твору Івана Франка “Захар Беркут”. За словами сценаристів Ярослава Войцешека та Річарда Роната, історична повість зберігатиме основну лінію сюжету, але в фільмі появляться нові персонажі та нові сюжетні лінії. Бюджет картини складає 113 млн. доларів. Американські колеги будуть займатися просуванням картини на американському ринку. Так як картина орієнтується на європейського та американського споживача, то мовою озвучки картини вибрана англійська. Українські глядачі побачать картину з українською озвучкою.

Сюжет картини розповідає нам про 1241 рік. В цей рік монгольсько-татарська орда, на чолі якої стояв хан Бурунда, тріумфальною ходою опиняється біля підніжжя Карпатських гір. Головний герой Захар Беркут являється старійшиною поселення, яке розкинулося в цих горах. Його син закохується в боярську доньку, але її батько Тугар Вовк був проти цього. Стараючись узурпувати владу, він вступає в конфлікт з громадою поселення і Захаром Беркутом, але зазнає поразки. Осоромлений і розбитий Тугар Вовк йде за допомогою до хана і на чолі з 10000-ним військом будь-що намагатиметься відомстити кривдникам.

Чи зможе він це зробити, чи залишиться живим Захар Беркут? Все це можна побачити в чудовому динамічному екшені “Захар Беркут”. Хочемо нагадати, що перша екранізація “Захара Беркута” відбулася 1971 році. Знятий він був на кіностудії ім. О. Довженка, режисером стрічки був Леонід Осика.

Автор: Тарас Гроссберг

Comments

.,.,.,.