Скільки відвідувачів побувало на оглядовому майданчику Ратуші цього року?

Найголовнішою спорудою Івано-Франківська традиційно залишається міська Ратуша. Вона є однією з небагатьох будівель з позолоченим куполом. Ратуша є найвищою конструкцією міста заввишки майже 50 метрів. Наразі всередині приміщення знаходяться краєзнавчий музей та інформаційний центр для туристів, повідомляє frankivsk-trend.

Нещодавно, а саме в серпні 2016 року відбулось офіційне відкриття оглядового майданчику на вершині Ратуші. Його розташували на висоті понад 30 метрів і оздобили скляною огорожею. Спостерігати за красою нашого міста можна цілий день до 20.00 год.

Середня кількість відвідувачів за годину – 15 осіб. Для «сходження» на верхівку потрібно придбати квиток вартістю 20 гривень. Як приємний бонус кожен відвідувач отримає магнітик з фотографією міста в дарунок. Частина виручених коштів йде на розвиток міської ратуші, в той час як інша – на потреби краєзнавчого музею. На оглядовому майданчику можна зробити безліч знімків з краєвидами міста.

Комунальне підприємство Івано-Франківська «Центр розвитку міста та рекреації» повідомляє, що станом на 2018 рік понад 18 тисяч відвідувачів побували на майданчику Ратуші і було виручено 350 тисяч гривень. Від самого відкриття на оглядового майданчику побувало понад 50 тисяч туристів.

В травні цього року міський голова Руслан Марцінків підтримав ініціативу заступника директора департаменту освіти Наталі Микули, щоб випускники 2018 року змогли безкоштовно потрапити на оглядовий майданчик і зробити кілька знімків на пам’ять.

Піднятись на Ратушу – справа не складна, але цікава. Попереду на вас чекають 166 сходинок і закручені підйоми. Тому з собою потрібно мати великий запас енергії і витривалість! Нагадаємо, що працює оглядовий майданчик щодня з 10.00 год до 20.00, окрім понеділка. Понеділок – вихідний! 

Comments

.,.,.,.