Скільки коштуватиме святкування Нового року в Івано-Франківську

Жителі України почали досить часто мандрувати по нашій країні. Екскурсійні тури по містах України стають все більш популярними. За останній рік попит зріс на 15%. Також збільшується різноманіття пропозицій. Окрім традиційних визначних пам’яток України пропонують досліджувати нові місцини, повідомляє frankivsk-trend.

Раніше, Житомир до прикладу, не входив до туристичних міст України, але туроператори стараються змінити цю ситуацію і популяризують відпочинок на Новий рік не тільки в Карпатах чи «попсових» місцях.

Новорічні тури України користуються високою популярністю не тільки серед українців, а й іноземних гостей. Середня тривалість туру  від 2 до 4 днів. Зокрема, святкування Нового року у Вінниці чи Житомирі обійдеться 2500 грн з людини. Стільки ж коштуватиме поїздка до Луцька чи Рівного.

А от ціни в туристичні Львів та Івано-Франківськ на період новорічно-різдвяних свят дещо вищі та стартують від 3500 тисяч гривень на особу. У вартість входить: проїзд, перебування, харчування та екскурсії по місту. Ціна залежатиме від обраного готелю та способу харчування.

Досить популярними серед українців є тури по Європі, особливо під час святкування Нового року.

“У нас зараз дуже багато пропозицій польотів від лоукостерів. Можна сформувати тури у Стамбул, європейські міста, наприклад Рим чи Барселону, і ціна на такі тури стартуватиме від 150 євро. Погодьтеся, це доступно, та і є з чого вибрати”,
– розповіла директор туристичної фірми Катерина Соломатова.

Дешевші тури будуть за умови якщо ви подорожуєте автобусом. Наприклад, кілька днів у новорічному Будапешті обійдуться вам в 90 євро. Проте не потрібно забувати, що завжди є додаткові збори. Щонайменше 30 євро за різноманітні екскурсії та близько 200 гривень за страхівку. Звичайно пам’ятайте про кошти з собою на власні розваги та купівлю сувенірів.

 

 

 

 

Comments

.,.,.,.