Куди поїхати і що побачити в Українських Карпатах

Завдяки своєму сприятливому клімату та унікальній природі Українські Карпати щорічно відвідують тисячі туристів. Важко описати всю красу та мальовничі краєвиди цього місця – вам краще прийти і відчути магічну атмосферу Українських Карпат самим, повідомляє frankivsk-trend.

Ось список 5 кращих речей, які потрібно зробити під час вашого візиту до Карпат:

Поїхати на Говерлу

Гора Говерла – 2061 м, що є найвищою вершиною Українських Карпат та найвищою точкою України. Тисячі людей залишили свої сліди на зелених і кам’янистих стежках. Підйом не складний і не вимагає особливої фізичної підготовки. Заради краєвиду з вершини Говерли варто жити.

Дослідити гірськолижний курорт Буковель

Гірськолижний курорт Буковель відомий своїм неповторним кліматом. Карпати захищають його від холодних вітрів та створюють комфортні умови для відпочинку. Буковель є найпопулярнішим гірськолижним курортом України. Комплекс включає: спа-центри, дискотеку, каток та дитячий майданчик, фітнес-клуб, сауну, ресторани та екскурсії.

Відкрийте для себе австрійський міст у Ворохті

Ворохта – дивовижне Карпатське село з чудовими пейзажами Карпат. Однією з головних визначних пам’яток є старий австрійський міст. Він дуже красивий, зроблений з каменю, і здається дуже давнім і навіть міфічним.

Спробуйте делікатеси карпатської кухні

Карпатський регіон славиться не тільки своєю природою, красивими пейзажами та барвистими звичаями, але також національною кухнею. Карпатська кухня є направду смачна. Основними складовими кухні є пшеничне та кукурудзяне борошно, картопля, гриби, м’ясо, риба.

Відпочиньте в традиційній карпатській ванні

Гаряча ванна – це вражаюче приємне та екзотичне лікування водою, яке відноситься до SPA і дуже корисно для тіла. Гірська ванна Карпат забезпечить вам неперевершені враження та повне розслаблення.

Comments

.,.,.,.