Перетяжка салону авто після неправильного догляду

Щоб покриття салону машини служили довго, не вимагаючи заміни, не втрачали свого естетичного вигляду і роками виглядали, як нові, за ними потрібно правильно доглядати. Часто саме неправильний догляд призводить водіїв у майстерні, стаючи причиною псування матерії, якою обтягнуті елементи салону їхнього ТЗ. Підлатати тканину подекуди, як при механічному пошкодженні, в даному випадку не можна. Недоліки ці – не точкові, а повсюдні, вирішити їх нашивкою в конкретному місці розриву неможливо. Виправити ситуацію може лише комплексне перетяжка салону автомобіля.

Ця послуга затребувана завжди. Але оскільки коштує вона не дві копійки, замовляти її за першою потребою поспішають не всі, чим ще більше посилюють ситуацію. такі проблеми зі зносом текстилю в авто виникають у людей педантичних, які звикли тримати салон своєї машини в ідеальній чистоті. У своєму прагненні багато хто не має почуття міри і саме така нав’язлива ідея досягти стерильності стає причиною того, що тканина не витримує навантаження від невидимої оку хімічної атаки.

У наш час багато водіїв використовують в авто вологі серветки з аптеки або маркету. Ними вони протирають поверхні від пилу та бруду. Швидко та бюджетно. Мало хто замислюється над тим, що просочені вони не тим складом, який піде на користь натуральній чи штучній шкірі на кермі, сидіннях, стелі тощо. Навіть якщо виробник переконує, що вони повністю гіпоалергенні та підходять для чутливої ​​дитячої шкіри. Ось і трактують для себе автовласники – раз серветки не шкодять дитині, значить машині вони тим більше підійдуть. Це не так. Та й якщо почитати те, написано десь унизу на пачці і позначено зірочкою, якою зазвичай позначають виноски, малюкам регулярно користуватися ними теж не можна. У тому числі тими, що містять замість етанолу метилізотіазолін, тобто вважаються менш агресивними. Це не так.

Плюс, якщо не брати до уваги склад, яким просочена серветка, сама її поверхня не є гладкою і здатна завдати шкоди матерії в салоні під час тертя. Разом з частинками пилу та бруду, вона діє як абразив, дряпаючи тканину. І хоча спочатку ці подряпини не видно, згодом вони не просто стають помітними візуально, а й руйнують волокна зсередини. А коли автотекстиль втрачає свої якісні характеристики, перетяжка салону вже неминуча. Інакше в окремих випадках виникає ризик пошкодження основного елемента конструкції – того, що обшитий цією тканиною.

Після того, як ковід навчив нас користуватися спеціальними антисептиками та іншими підручними знезаражувачами, перетяжка салону нерідко обумовлена ​​саме їх згубним впливом на покриття. Щоб уникнути захворювання, деякі водії окрім своїх рук почали обробляти засобами сидіння, торпедо, кермо цими препаратами. Адже вони мають властивість сушити шкіру, після чого та лопається і не підлягає відновленню. І жоден, навіть якісний крем для рук, бальзам і навіть профільний кондиціонер для авто, вже не виправлять ситуацію. Запам’ятайте! Ні антисептиком, ні спиртом, ні перекисом водню протирати салон від бактерій не можна. Це не зупинить вірус, проте зіпсує тканину. Бажаєте почистити салон недорого? Зробіть теплий мильний розчин, зануріть у нього м’яку ганчір’я, добре відіжміть і пройдіться по кріслах, панелі приладів, двері, кермо і іншим площинам. Якщо це тканина – вдайтеся за допомогою засобу для виведення плям, що продається в спеціалізованому магазині. Вибирайте автокосметику і не плутайте її з домашніми засобами для догляду. Слідкуйте за чистотою правильно, і лише тоді розраховуйте на результат.

Вже встигли завдати шкоди машині невідповідною побутовою хімією? Значить маєте гіркий досвід і знаєте, як чинити не можна! Професійна перетяжка салону авто в компанії Lux Center у Бердичеві вирішить проблему з неестетичним зовнішнім виглядом крісел і не тільки. А слушні поради щодо подальшого догляду, грамотно підібрані спеціальні засоби та їхнє розумне застосування надовго продовжать термін експлуатації салону, збережуть його лиск і новизну.

Comments

.,.,.,.