Вибираємо плитку для підлоги в Івано-Франківську: де купити за найкращими цінами та з відмінним вибором

Ремонти та все, що з ними пов’язано – це завжди своєрідна “больова точка” для мешканців Івано-Франківська. Адже, і справді, не дивно розгубитися при виборі покриттів і варіантів оздоблень – сучасна промисловість і дизайнерська мода пропонують їх безліч! Якщо вас цікавить плитка на підлогу, найкращим варіантом буде звернутися в чудовий магазин СтаркБуд і вибрати там – з величезної кількості варіантів і кольорів!

Все для клієнта

Отже, магазин “СтаркБуд” пропонує мешканцям Івано-Франківська вельми значний асортимент будівельних матеріалів всіх видів, напрямків та стилів. а також такі переваги співпраці з ним:

  • лояльна цінова політика – просто дозвольте собі більше разом із магазином СтаркБуд http://starkbud.com.ua/;

  • лише оригінальні товари високої якості від перевірених постачальників;

  • робота в законодавчому полі України – а це означає, що покупець має можливість обміняти товар у тому випадку, якщо він йому не підійшов, або повернути його протягом 14 днів;

  • швидка доставка по всій території країни без затримок або проблем на шляху за допомогою популярного поштового оператора;

  • можливість оплати безготівковим способом або за допомогою платежу на банківську картку.

6

Питання вибору

Вибір плитки для підлоги – це не таке просте заняття, яким воно може здатися на перший погляд. По-перше, необхідно визначитися з тим, для якого приміщення призначається покриття, адже логічно припустити те, що в кухні, ванні, лазні (або інших “мокрих” зонах) вимоги до плитки будуть дещо іншими, ніж у передпокоях та фойє? Крім того, сучасні дизайнери пропонують франківчанам різні колірні та фактурні варіанти, а також нетрадиційні версії форми – від вузького витягнутого прямокутника до шести- та п’ятикутників. У кожного з варіантів є як свої переваги, так і свої недоліки – їх краще аналізувати спокійно і вдумливо. Так, наприклад, повністю гладка (ще зустрічається назва глянсова) плитка добре миється, але вважається слизьким і, загалом, небезпечним з погляду травматизму варіантом. Плитка матова, навпаки, дуже практична з точки зору безпеки (на шорсткій поверхні практично неможливо послизнутися), зате вимивається набагато важче. Якщо господиня робить вибір на користь матової плитки, слід віддати перевагу немарким кольорам, інакше прибирання на кухні легкої назвати буде складно. У тому випадку, якщо вам важливий винятковий комфорт користування приміщенням з плиткою, а також його зручне і швидке прибирання, найкраще вибрати лаппатовану плитку – адже і така теж є в асортименті магазину СтаркБуд!

Comments