Як працюють бункери для бетону

Доставити бетонну суміш в умовах будівельного об’єкта можна навіть на значну висоту, для чого використовуються спеціальні бункери для бетону. У верхній частині подібного пристрою присутні чотири петлі, використовуючи які, вантажопідйомне обладнання піднімає будівельний матеріал на висоту.

https://ukraine-standart.com.ua/bunker-dlya-betona1/bunker-dlya-betona.html

Щоб спростити передачу бетону в опалубку, бункер додатково оснащується жолобом. Будучи наповненим, він важить чимало, тому для його виготовлення використовуються тільки високоякісні матеріали. Завантаження цебра для бетону здійснюється як з міксера, так і з бетонозаводу, після чого вони транспортуються на місце проведення будівельних робіт вантажопідіймальним краном.

бункер

Класифікація, конструкція та особливості експлуатації бункерів для бетону

Подача бетонної суміші може регулюватися за допомогою шибера. Жолоб кріпиться спеціальними металовиробами. Вирва в конструкції призначена для запобігання розбризкуванню суміші.

Основні відмінні риси

На сьогоднішній день бункер для бетону, що поставляється компанією Укр-стандарт, є одним з ефективних способів доставки маси в опалубку. У будівництві таке рішення використовується протягом тривалого терміну і користується популярністю досі завдяки надійності, невисокій ціні та підвищеній мобільності.

Якщо розглядати класифікацію такого обладнання, то можна відзначити, що бункери для бетонної маси поділяються на поворотні та неповоротні моделі, «чарочки» та «туфлі». У першому випадку йдеться про конструкцію з опорною основою у вигляді кільця. Завантаження суміші в нього виконується вертикально, а в нижній частині конуса створюється отвір у вигляді вирви для вивантаження цементу. Завантажувальний отвір відкривається і закривається за допомогою спеціального затвора, він регулює обсяг суміші.

Відмінність бункера «черевика» полягає у способі завантаження розчину. Вона здійснюється горизонтально за умови, що затвор залишається закритим. Подібним чином бетонна суміш оперативно вивантажується з будь-якого транспортного засобу.

бункер

Можливості та переваги експлуатації бункерів для бетону

У бункері для бетонної маси даного типу передбачено наявність фіксатора, за його допомогою не допускається відкриття отвору для розвантаження без команди оператора. Вивантажується бетонна суміш з подібного бункера в певному обсязі в кубічних метрах вручну. Конструкція цього типу відрізняється:

  • міцністю;
  • довговічністю;
  • простотою експлуатації;
  • невисокою вартістю.

Все це завдяки використанню в якості сировини для виготовлення сталі відмінної якості, на поверхні якої не утворюється протягом усього терміну експлуатації будь-яких пошкоджень.

Comments

.,.,.,.