Де в Івано-Франківську купити ляльок лол омг

 

Дитяча іграшка має бути не тільки корисною й цікавою, а ще й носити під собою сенс раптового сюрпризу. Адже ми застали подібні цікавинки: від подарункового набору за мотивами “Покемонів”, до “Кіндер-сюрпризів” та кукурудзяних паличок з сюрпризом, які пізніше було поступово витіснено з моменту появи доволі захоплюючої гри “Бакуган” за мотивами японського аніме. 

На наш час така схема знайшла свою популярність і серед дівчаток. Адже цікаво, що ти отримаєш в подарунковому наборі, який готовий надати бренд лол омг. І це не дивно, адже успіх цієї серії базується на очікуванні дива, раптовій несподіванці, від чого перебувають в захваті не тільки малюки, а ще й їх батьки.

В чому особливість?

Головна ідея бренду – перетворити на загадкову гру нудний процес розпакування. Оскільки деякі ляльки постачаються в красивій кульці, на дівчинку чекають нові несподівані сюрпризи, як наприклад: одяг та взуття, пляшечки й записки, наклейки й аксесуари, тварини, і, звичайно, сама лялька, яка має своє власне ім’я й особливості: рухливість, артикуляцію, дизайн та інше.

Дізнатися про те, хто попався на цей раз, можна лише проявивши трохи терпіння. Крім того, в кожному наборі присутній ілюстрований буклет з інструкціями, написаний доступною для дітей мовою. Ляльки в кожному наборі можуть бути принцесами, модницями, співачками, спортсменками, танцівницями, дослідницями, містичними істотами та інші, серед яких існують як лімітовані, так і доволі рідкісні екземпляри.

В чому користь?

Мода, стиль, унікальність, універсальність, яскравість і привабливість – шість ключових якостей, з якими асоціюється бренд лол омг. Великій кількості лялечок можна робити зачіски, в залежності від уяви дитини, або підбирати для них потрібний костюм. До того ж, ці ляльки можуть виступати джерелом розвитком у дітей багатоваріантності,, стимуляції фантазії, уяви, творчого потенціалу, а також особистого смаку, кольору, і, авжеж, участі у рольових іграх та соціалізації. На тому й формується концепція дитячих психологів з приводу допомогти батькам перевірити дитину на творчу уяву.

Абсолютно кожна лялька знаходиться у кульці, а тому аби її розпакувати, необхідно просто потягнути за стилізовану блискавку. Під першим шаром – повідомлення для дівчаток з підказкою, яка всередині лялька, під другим – яскраві колекційні стікери, а під третім – сама лялька з великими очима, кумедним личком, зі своїм характером та індивідуальністю. А її комплекція дозволяє брати ляльку з собою, не займаючи багато місця у багажі.

лол омг – це привабливий дизайн, напружена інтрига, велика кількість дивовижних і реалістичних аксесуарів та приємних дрібниць, і найголовніше – висока якість виробництва і деталізації. Переходьте за посиланням, і обирайте свою ляльку.

Comments

.,.,.,.