Як правильно вибрати міжкімнатні двері в Києві?

Ви вирішили зробити капітальний ремонт у квартирі? Тоді, очевидно, настав час замінити й старі міжкімнатні двері на нові, які добре будуть поєднуватися із сучасним дизайном вашого житла.

Таким чином, вам залишається тільки купити дверний набір, але тут переважно і починаються проблеми. Виявляється, вибір моделей міжкімнатних дверей такий великий, що, не розбираючись у тонкощах цього питання, дуже складно придбати якісні двері за прийнятною ціною.

У цій статті ми розповімо, як правильно вибрати внутрішні двері у квартиру або будинок, і на що в першу чергу потрібно звертати увагу при купівлі.

Що найважливіше у дверях?

Існує думка, що проблема вибору міжкімнатних дверей перебільшена, а насправді все просто — вибираєте найдорожчі, виходячи зі своїх фінансових можливостей, і справа в капелюсі. Таке рішення справді просте, але, на жаль, не найвірніше, оскільки ціна на заздалегідь розрекламований виріб може бути штучно завищена й не відповідати якості.

Тож на що орієнтуватися при виборі міжкімнатних дверей? Головний критерій правильного вибору – матеріал, оскільки саме від його специфіки залежать усі переваги та недоліки дверей.

Сьогодні можна виділити кілька типів матеріалів для внутрішніх дверей.

Це:

  • масив (дерево);

  • масив + МДФ, ДВП, ДСП;

  • шпон, екошпон;

  • пластик.

І як ведеться, у кожного з перерахованих матеріалів є свої плюси та мінуси. Так, якщо ми говоримо про масив, то перевага дерев’яних дверей — надійність, презентабельність, екологічність, відмінні шумо та теплоізолюючі якості. Однак двері з масиву дорогі й далеко не кожному по кишені.

Більш бюджетний варіант — міжкімнатні двері зі шпону. До того ж вибір кольорів та дизайнерських рішень таких конструкцій надзвичайно великий. Мінус дверей зі шпону — вони не відносяться до категорії “вічних”, як дерев’яні.

Великою популярністю також користуються двері із пластику. Вони недорогі й за експлуатаційними можливостями можуть легко скласти конкуренцію масиву. При цьому ставити такі двері у квартиру (будинок) не прийнято, вони скоріше підходять для службових та торгових приміщень.

Додаткові фактори

Якщо ви вже визначилися з матеріалом, ми також рекомендуємо звернути увагу на додаткові моменти, зокрема, на комплектацію та обробку дверей.

Так, до дбайливо зібраної дверної конструкції повинна обов’язково додаватися дверна коробка та фурнітура. Що стосується останньої, то при купівлі радимо переконатися, що фурнітура в комплекті в потрібній кількості, якісна, й всі петлі, замки, клямки функціонують як належить.

Якщо ж говорити про такі категорії, як колір та дизайн, то з цим краще визначитися заздалегідь, що значно спростить та прискорить процес вибору дверей.

Де купити двері в Києві?

На сьогодні інтернет-магазин Assist — один із найкращих у країні постачальників дверей та комплектуючих до них.

Тут завжди великий вибір якісного товару на будь-який смак, адекватні ціни та знижки для постійних покупців. Заходьте, не пошкодуєте.

Контактна інформація:

  • +38(067) 907-24-14
  • +38(095) 692-71-20
  • +38(050) 228-32-19
  • +38(067) 328-34-10

Киев, ул. Ю. Поправки 4/39А (м. Черниговская)

Киев, ул. Ямская 1 (м. Олимпийская)

[email protected]

Джерело: Assist

Comments

.,.,.,.