Як зручно поїхати в Карпати

Відпочинок в Карпатах один з найкращих способів провести відпустку чи вихідні. Неймовірної краси природа та свіже повітря дозволять вирватися з сірої міської буденності, зарядитися енергією, сповнитися натхненням на наступний робочий період. Неважливо якому саме відпочинку ви надаєте перевагу – активному руху чи релаксу на курорті – в Карпатах можна організувати дозвілля на будь-який смак. До послуг гостей готелі, пансіонати, колиби, кемпінги, приватні садиби. Проблему трансферу можна легко вирішити за допомогою послуг компанії transfer-karpaty.com.ua

Складнощі дороги

Відомо, що саме складність поїздок є тією “ложкою дьогтю”, що може викликати небажання мандрувати Україною. Залізничне і автобусне сполучення в Карпатському регіоні нерозгалужене. Доводиться підлаштовуватися під незручний розклад приміських поїздів та автобусів. А до віддалених від залізниці та траси місць, як, наприклад, Дземброня, Шибене, взагалі курсує один автобус, завжди переповнений, адже ним хочуть їхати всі: і місцеві, і туристи. Власне авто є не в кожного, а сидіти за кермом, намагатися знайти незнайомий маршрут, хвилюватися на поганих дорогах, думати про місце для парковки – не найкращий спосіб розважитися і відпочити. А ще поїздка автомобілем незручна для маленьких та великих компаній: їхати одному чи вдвох фінансово недоцільно, а вшістьох – неможливо, доводиться користуватися вже двома автомобілями. Саме тому питання, яке рішення вибрати для поїздки на відпочинок в Карпатах, стає непростим.

Пропозиція

Компанія пропонує подорожі комфортабельними сучасними мікроавтобусами з системою  кондиціонування, обладнаними великими багажними відділенням для речей та спорядження. Замовляти можна необхідну кількість місць або ж цілий мікроавтобус. Водій під’їде до заздалегідь узгодженого місця посадки. Рейси групових трансферів підлаштовані до розкладу залізничного руху, що є великою перевагою для гостей Івано-Франківська, які приїжджають здалеку. Компанія пропонує трансфер за постійним розкладом в Буковель та Ясіня, та в зворотній бік. Замовлення групових трансферів мінівенами на 6-8 місць можливе в різні населені пункти Карпат в будь-який сезон. 

Comments

.,.,.,.