Де у Франківську замовити презентацію?

Одним із найпопулярніших та сучасних способів візуалізувати свої ідеї, думки, роботу та діяльність є презентація на замовлення. Вони стали незамінними та обов’язковими у багатьох сферах: як і в бізнесі, так і в маркетингу, освіті та в ІТ-сфері. Презентація дозволяє якнайкраще описати новий продукт, який тільки збирається появитися на ринку, є ефективним ключем для привернення уваги інвесторів для стартапів, дозволяє лаконічно і доступно створити звітування, а також донести корисну інформацію під час освітніх проєктів, тренінгів, майстер-класів тощо. 

Важливо створити якісну та інформативну презентацію, яка відповідає всім вимогам і нормам. Пропонуємо рівнянам ознайомитися з найпоширенішими помилками, яких допускають при створенні презентацій.

Як не створювати презентації: ТОП помилок

Створити якісну, лаконічну та інформативну презентацію – завдання непросте. Є ряд певних вимог та обов’язкових пунктів, яких слід дотримуватися при розробці слайдів. Проте, незважаючи на них, безліч користувачів допускають помилки, які псують їх презентацію і загальне уявлення про продукт. Аби уникнути цього та дотриматись головної мети презентації, старайтесь не допускати таких помилок:

  •  перенасичення тексту в слайді. Золотим правилом будь-якої презентації є «що забагато, то нездорово». Перенасичення тексту на слайді не дозволяє сконцентрувати увагу на головних аспектах і в результаті слухач втратить її суть. Також перенасичення тексту швидко виснажує і набридає, тому старайтесь вмістити в слайді мінімум тексту;
  •  перенасичення кольорів, різних шрифтів та картинок. Для оформлення презентації виберіть два-три основних кольорів, які гармонійно доповнюють один одного. Також дотримуйтесь однакових шрифтів. Вигляд презентації є надзвичайно важливим аспектом при її оцінці. А перенасичення деталей, відтінків і шрифтів зіпсує візуал;
  •  привітання та прощання на початку і в кінці презентації. Не створюйте окремі слайди для привітання з публікою: достатньо привітатись усно. А замість слайду в кінці презентації «Дякую за увагу», розмістіть свої контакти чи адресу електронної пошти. 

Презентація повинна відповідати всім вимогам і лише тоді вона буде ефективною та цікавою для будь-якої аудиторії.

Компанія DIZZ – запорука успішної презентації 

пін

Потрібна інформативна презентація, яка відповідає всім сучасним вимогам? Не має часу для створення слайдів та їх оформлення? Зверніться до справжніх професіоналів, які виконають усе відповідно до норм та ваших побажань. Найкращим вибором для франківчан є компанія DIZZ, яка розробляє якісні презентації на замовлення і не тільки. 

Для кожного клієнта професіонали DIZZ розробляють індивідуальний дизайн презентації, враховуючи всі особливості компанії і теми. Крім цього, компанія використовує унікальні фотографії та інші матеріали, тому ваша презентація буде оригінальною та неповторною.

Презентації від DIZZ гарантовано приречені на успіх, оскільки вони створені з урахуванням усіх деталей та норм. 

Обирай якість та професіоналізм – компанія DIZZ є запорукою вашого успіху.

Comments

.,.,.,.