Як підібрати ювелірну прикрасу

 

Купівля ювелірної прикраси – це завжди свято. Адже не кожен день ви радує себе дорогими аксесуарами. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як підібрати коштовності, щоб вони, дійсно, приносили тільки радість і користь. До речі, великий вибір прекрасних підвісок, браслетів, перснів, сережок є на сайті https://kuz.ua/.

Прикраси повинні поєднуватися

6

Перед походом в ювелірний магазин проаналізуйте свою шкатулку з дорогоцінними речами і визначіться зі стилем. Необхідно щоб нова покупка хоч трохи поєднувалася з вашими прикрасами. Наприклад, у вас всі аксесуари з золота, а ви пішли і купили дуже красивий срібний кулон. Ну не могли ви від нього відірвати погляд. Прийшовши додому, ви згадуєте, що кулон зовсім не підходить під інші ваші прикраси. Тому або купуйте все набором або обмірковуйте покупку заздалегідь.

Потрібно відзначити, що ювелірні прикраси, згідно із законодавства України, обміну та поверненню не підлягають.
 

Ювелірна прикраса в якості подарунка

Якщо аксесуар купується на подарунок, то тут також необхідно добре подумати. В ідеалі запитати жінку або дівчину, що вона хоче отримати в якості презенту. Може вона навіть допоможе вам з вибором. Якщо такий варіант не підходить тоді необхідно враховувати деякі моменти:

  • Вік. Якщо ви не в курсі, то юним дівчатам не дуже йдуть прикраси з масивними камнями. Чим молодша леді, тим дрібніший повинен бути камінь. А ось дамам середніх років дуже йдуть великі прикраси.

  • Стиль в одязі. Придивіться до того, що носить жінка. Якщо це класика, то коштовності повинні бути під стиль: стримані, витончені. Спортивні дівчата люблять аксесуари оригінальні, з цікавим дизайном, незвичайної форми.

  • Особливості зовнішності. Щоб вже точно вгадати з прикрасою необхідно знати, що брюнеткам йдуть теплі кольори і відтінки, а блондинкам навпаки – холодні. Це необхідно враховувати при виборі ювелірних виробів з дорогоцінним камінням.

  • Знаки зодіаку. Якщо леді вірить в гороскопи, то є ціла класифікація і можна таким чином підібрати камінь під знак зодіаку.

Якщо в ювелірному магазині працюють досвідчені фахівці, то вони допоможуть вам підібрати хороший товар. І він неодмінно сподобається винуватеці чи винуватцю торжества. Сподіваємося, наш матеріал був для вас корисним і ви зробили правильні висновки. А які ювелірні прикраси любите ви? Чекаємо від вас зворотного зв’язку!

Comments

.,.,.,.