Як підібрати запчастини для іномарки?

Всі автомобілісти знають, що сучасні машини дуже зручні, комфортні, а для деяких і стильні. На жаль, транспортні засоби не вічні і поломки трапляються. Тому, автомобіль, в першу чергу, повинен бути максимально надійним. Але, на жаль, навіть самі надійні машини можуть вичерпати свої ресурси і власнику потрібно шукатимемо хороший магазин автозапчастин. У цій статті ми розповімо, як підібрати запчастини для іномарок і де їх придбати в Івано-Франківську. 

Пошук деталей 

Зарубіжні автомобілі вимагають особливого, ретельного уваги, а пошук якісних запасних частин до них – досвіду і знань. 
 
Перше і основне правило перед покупкою таких деталей для іномарок – правильне співвідношення показника “ціна=якість”. Погодьтеся, хороша деталь не буде коштувати дешево. А ось іноді, недобросовісні продавці з легкістю ставлять “космічні” ціни на неякісні запчастини, видаючи їх за оригінал.

запчасти

Тому, для того щоб не потрапити на таких продавців, варто знати деякі основи. Почнемо з різновидів запчастин:

  • оригінальні – це ті деталі, які були встановлені виробником в ваш автомобіль при його складанні. Такі запчастини повністю ідентичні і мають гарантію;
  • ліцензовані – більшість великих виробників транспортних засобів мають компанії-партнери. Останні і займаються виготовленням запасних деталей на машини за технологією компанії-виробника. Дана продукція не відрізняється нічим від оригінальної, але коштує дешевше;
  • неоригінальні – виробляються без технологічних карт виробника і можуть бути дуже якісними, і навпаки. Тут важливо розуміти, що ціна може суттєво відрізнятися від якості і ваше придбання стане справжнім розчаруванням.

запчасти

Купівля без ризиків 

Дійсно, можливість придбати оригінальні або ліцензовані запасні деталі для іномарки є не у всіх. Як мінімум, багатьох лякає вартість, а у інших виникають складнощі з пошуком деталей на території нашої країни. Так як ринок неоригінальних (підроблених) запчастин досить великий, а покупка абсолютно доступна в будь-який момент – така категорія товару і є найпопулярнішою. Та й ціни на ці запчастини більш прийнятні. 
 
До речі, більшість іноземних автомобілів мають унікальні модифікації, які потрібно врахувати при заміні / установці запасних деталей. І не кожен власник такої машини розуміє, як правильно підібрати якісну підробку. 
 
Тому, вкрай важливо звернутися за допомогою до фахівця магазину або інтернет-платформи за допомогою. В іншому випадку є ризик провальною покупки і додаткових витрат коштів і часу. 
 
Сервіс “АТЛ” – це унікальна платформа, що має величезний асортимент запасних деталей, шин, хімії, електроніки та іншого для вашого автомобіля . Простий і зручний інтерфейс дозволить з легкістю знайти потрібну запчастину за назвою, марці авто або VIN-коду. 
 
Для франківчан є можливість замовити товари через сайт і отримати їх на зручному відділенні транспортної компанії.

Comments