Натяжні стелі в басейні: куди звернутися в Франківську?

 

Багато власників басейнів рано чи пізно стикаються з проблемами, які виникають під час оформлення цього приміщення. Через постійний вплив вологи важливо правильно підібрати та встановити не лише стіни та підлогу, але й стелю в басейні. Натяжні стелі в басейні повинні бути витривалою не лише до надмірного рівня вологи в приміщенні, але й добре витримувати перепади температури. Сам матеріал стелі в басейні повинен бути стійким до утворення цвілі чи грибка. Для цього він має володіти всіма санітарними характеристиками та нормами. Не менш важливим є естетичний вигляд стелі, який повинен гармонійно доповнювати дизайн басейну та всі дизайнерські рішення.

Саме тому при виборі стелі в басейн у франківчан часто виникає безліч питань та проблем. Аби уникнути їх, пропонуємо ознайомитися з основними критеріями та вимогами, за якими слід вибирати стелю в басейн. 

Основні критерії стелі в басейні

Будь-яке приміщення з басейном володіє своїм особливим мікрокліматом. Його особливістю є високий рівень вологи та температурні перепади. Тому для того, щоб басейн був довговічним та надійним, а його стеля не зіпсувалась під впливом несприятливих умов, обирайте матеріал, який:

  • є стійким до вологи та температурних перепадів;

  • не вбирає своєю поверхнею конденсат та різноманітні випари;

  • є надійним, довговічним та безпечним;

  • не є легкозаймистим;

  • є простим у монтажі та догляді;

  • гармонійно доповнює дизайн басейну, є стильними та сучасним.

Найкращим рішенням для басейну та будь-якого іншого приміщення, де спостерігається високий рівень вологи, є натяжні стелі. Саме вони є найбільш витривалими, довговічними та надійними навіть у таких несприятливих умовах.

Компанія “Антарес” – запорука якісної стелі в вашій оселі

Команія “Антарес” вже безліч років на українському ринку займається виготовленням та встановленням натяжних стель. Для басейну натяжні стелі є найкращим рішенням, оскільки вони виготовлені з якісних вологостійких матеріалів. Вони не вбирають конденсату, не утворюють цвілі та грибок, а також є безпечними та довговічними. 

Натяжні стелі від “Антарес” не потребують особливого догляду, вони є легкими в монтажі та не вимагають використання різноманітних засобів чи техніки при встановленні. Спеціалісти компанії “Антарес” за декілька годин встановлять натяжну стелю, незалежно від розмірів та площі басейну за доступною вартістю. Працівники компанії надійно захистять та приховають від впливу вологи всі комунікації, які знаходяться в басейні. Тому ваше приміщення буде в безпеці та не зіпсується під впливом перепадів температури і інших негативних чинників. 

Також “Антарес” пропонує широкий асортимент різноманітних дизайнів натяжних стель, тому ви легко можете підібрати саме ту стелю, яка гармонійно доповнить інтер’єр приміщення.

Саме тому компанія “Антарес” є найкращим рішенням для вашої оселі та басейну.

Comments

.,.,.,.