Переваги та недоліки лазерної епіляції для франківчанок у Києві

 

Бути жінкою – це непросто. Весь час потрібно щось фарбувати, коригувати, стригти, масажувати і т.п. Дівчата ходять в б’юті салони як на роботу, тому що весь місяць розписаний різними процедурами. Лазерна епіляція – одна з найпопулярніших процедур серед прекрасної половини людства. Лазерна епіляція ціна, якої не зовсім дешеве задоволення, однозначно виправдовує свою вартість. Адже після кількох сеансів ви забудете, що таке бритва. До речі, рекомендуємо відвідати “Лазерхауз”. Це перевірений, надійний салон з якісною апаратурою. Сьогодні ми поговоримо про плюси і мінуси лазерної епіляції.

Переваги процедури

Раніше лазерка була не настільки популярна. Жінки більше користувалися епіляторами, бритвою або робили шугарінг. Але час і технології не стоять на місці. Апаратів для лазерної епіляції стає все більше і відповідно ціна більш доступною.

Суть процедури полягає в тому, що апарат створює лікування, яке взаємодіє з меланіном волосся. Волосся нагрівається і фолікул поступово руйнується. В результаті – волосся перестає рости.

Основні плюси:

  • Немає болю. Це напевно одна з головних переваг процедури. Апарат впливає на шкірний покрив і не викликає неприємних відчуттів.

  • Лазер не впливає на шкіру. Апарат “працює” тільки над волоссям і жодним чином не шкодить шкірі. Тому ризик опіків зведений до мінімуму.

  • Ефективність. Залежно від типу волосся косметолог визначить кількість сеансів. Після повного курсу ви позбудетеся від небажаного волосся назавжди.

  • Економія часу. Сеанс триває кілька хвилин (в залежності від області впливу). У будь-якому випадку, для процедури необхідно набагато менше часу ніж, наприклад, для шугарингу.

Недоліки лазерки

1

У всьому є свої плюси і мінуси. Лазерна епіляція не виняток. Основні мінуси:

  • Почервоніння. Після впливу лазера можуть виникнути незначні почервоніння, які проходять через кілька днів.

  • Плануйте сонячні ванни заздалегідь. За два тижні до процедури і два тижні після не бажано засмагати на сонці. Тому, якщо планується відпустка, потрібно відсунути сеанс на кілька тижнів.

  • Корегуйте відвідування сауни і лазні. За два дні до і два дні після сеансу не можна ходити в сауну і лазню.

  • Користуватися тільки бритвою. Під час курсу небажано видаляти волосся разом з цибулиною. Тому не можна користуватися епілятором, робити воскову епіляцію або шугарінг.

Обов’язково перед проходженням курсу скажіть косметологу про існування будь-яких захворювань.

Comments

.,.,.,.