Електронна декларація: як дізнатися доходи чиновників Франківщини

Практично для кожного жителя Івано-Франківської області важливою є інформація про розмір статків місцевих і народних обранців та інших чиновників та електронна декларація.

Що можна дізнатися з електронних декларацій

З запровадженням сервісу електронних декларацій робота чиновницького апарату стала більш прозорою, адже тепер можна дізнатися чи дійсно посадовці живуть на одну зарплату. Державні службовці та публічні особи щорічно подають декларацію про свої статки з метою виконання вимог протидії корупцій. Каталог електронних декларацій чиновників та депутатів України на https://youcontrol.com.ua/catalog/individuals/ дозволяє детально переглянути декларації.

Однак, на сайті НАЗК досить важко самостійно розібратися та знайти цікавого для вас чиновника чи депутата. Значно простіший пошук в каталозі YouControl. Загалом на сайті зібрано понад сім мільйонів декларацій. За допомогою зручного функціоналу ви маєте можливість як знайти необхідну декларацію за прізвищем чиновника за алфавітним порядком, так і переглянути декларації посадовців за містами.

Електронна декларація дозволяє дізнатися інформацію про чиновника та членів його сім’ї, об’єкти нерухомості та транспорт, які задекларував посадовець, інше цінне майно, розмір валюти на рахунках в банках та готівкою. До того ж це можна порівняти з розміром доходів депутата чи публічної особи, які вони обов’язково вказують в декларації.

Ведення бізнесу за допомогою електронних сервісів в Івано-Франківську

1

Також важливим інструментом в сфері електронних сервісів є можливість отримати інформацію про підприємство. Рішення для бізнесу YouControl — повне досьє на кожну компанію України на https://youcontrol.com.ua/

Зокрема, якщо ви активно займаєтеся господарською діяльністю, вам в пригоді стане сервіс YouControl. Ввівши в окремому полі назву підприємства, що вас цікавить, ви дізнаєтеся чи не перебуває підприємство в стані припинення, форму власності, розмір статутного капіталу, види діяльності та учасників товариства.

Що важливо YouControl допоможе вам впевнитися, що ваш бізнес-партнер не має податкового боргу та не перебуває під санкційними обмеженнями. Сервіс зв’язаний з судовим реєстром і підтягує рішення судів, де стороною є ваш потенційний партнер. Таким чином ви отримаєте повну офіційну інформацію про підприємство й оціните всі ризики співпраці.

Володіння детальною інформацією про потенційних партнерів допоможе вам уникнути втрат, корупційних скандалів, а також фінансових санкцій та рейдерського захоплення. Сервіс YouControl рекомендований Національним банком та Податковою службою. 

Comments