Обираємо телевізор: як зробити це правильно?

“Розумні” телевізори стають доступнішими для будь-яких верст населення. Особливо в період величезних знижок: багато торгових мереж з продажу техніки і електроніки влаштовують “смачні” розпродажі і придбання довгоочікуваного товару стає ще ближче. Але, на жаль, не всі вміють правильно підбирати телевізори, а це дуже важливо. Завдяки статті ви навчитеся це робити з максимальною вигодою з будь-якого боку.

Невірно підібрана діагональ

Буває, що під час великих знижок люди готові бездумно хапати товар з полиць і навіть не замислюються про можливу шкоду для власного здоров’я. Наприклад, телевізор Sony KD55XH8096BR ідеально підходить для великих кімнат (зал, спальня). Запам’ятайте, чим більше діагональ екрану, тим більше відстань між ним і диваном / ліжком має бути:

  • від 19 “до 32” можна встановити на відстані до 1,5 м;
  • від 32 “до 55” можна встановити на відстані до 2,5 м;
  • від 55 “і вище можна встановити на відстані до 3,5 м.

Якщо не використовувати ці поради на практиці, тобто ризик відчувати дискомфорт як мінімум. Але крім цього, від установки телевізора з великою діагоналлю в маленькій кімнаті або навпаки може погіршитися зір, картинка буде не чіткої (при невеликому дозволі екрану) і так далі.

телевизор для кухни

На що звернути увагу при покупці?

Крім розміру телевізора варто також врахувати місце його установки і вагу. Як правило, телевізійні “ящики” підвішують до стіни на спеціальні кріплення (кронштейни). Але врахуйте, чим більше діагональ, тим менше місця для його розміщення.

Якщо ви розглядаєте варіанти для кухні або кімнати середніх розмірів (12-15 кв.м), то ідеальним буде телевізор з діагоналлю 32″. Він відмінно “впишеться” на кріплення на стіну або в меблевий гарнітур.

Для кімнат побільше, відповідно, варто вибирати плазми крупніше.

Але обов’язково враховуйте вагу телевізора, так як стіни повинні будуть його витримати.

телевизор на стене

Кілька важливих рад

Перше – місце покупки. В Івано-Франківську безсумнівно варто придивлятися до магазинів, які мають бездоганну репутацію, хороший асортимент, гарантії і дійсно якісний товар.

Друге – установка має стати безпечною для вас і телевізора. Біля вікна – картинка буде тьмяною; близько до дверей – ризик розбити плазму; занадто близько або далеко – погано для зору.

Третє – чіткість зображення і розширення. Чим вище, тим краще і це безперечно. Так само, як і звук. Не забувайте і про нього при виборі телевізора.

Comments

.,.,.,.