Надія Левченко та перший україномовний серіал про лікарів

Талановита актриса Надія Левченко з Івано-Франківська прославилася завдяки ролі в першому україномовному серіалі про життя лікарів «Черговий лікар». Повідомляє «Frankivs-trend».

Творчість Надії Левченко

Надія Левченко народилася 15 липня 1985 року в Івано-Франківську. З дитинства дівчинка мала схильність до акторства. Тому, після закінчення школи вирішила навчатися у Прикарпатському національному університеті за спеціальністю «актор драми і кіно».

В 2008 році Надія Левченко приєдналася до трупи обласного академічного музично-драматичного театру імені Івана Франка. Вже через два роки акторка отримала премію імені Лесі Українки за роль Корови Зірочки в постановці «Дуже проста історія».

Також Надія Левченко відзначилася в таких постановках як: «Нація», «Енеїда», «Оскар і рожева пані», «Гамлет», «Слава героям», «Модельяні», «Занадто одружений таксист» та інші.

Серіал «Черговий лікар»

Українським телеглядачам Надія Левченко стала відома після ролі в серіалі «Черговий лікар». Акторка розповіла про адаптацію та зйомки серіалу. До «Чергового лікаря» Надія Левченко грала лише в театрі. Тому, спочатку зйомки їй здавалися каторгою. Вона відчувала себе недосвідченою студенткою першого курсу, адже мала зовсім малий досвід зйомок перед камерами.

Левченко

Зокрема, вперше себе в кіно Надія Левченко спробувала у короткометражному фільмі «З акордеоном у Париж». Після цього два роки не поступало жодних пропозицій нових ролей. Дізнавшись про кастинг «Чергового лікаря», акторка вирішила спробувати себе в кіно.

Спочатку їй важко було призвичаїтись до світла, медичної термінології та роботи на дві камери. Однак, все вдалося. Надія Левченко розповіла, що часто їй бракувало часу, щоб вивчити текст, тому доводилося його повторювати за півгодини до виходу в кадр.

Варто додати, що «Черговий лікар» став не лише першим україномовним серіалом, але й першою україномовною багатосерійною медичною драмою. Сюжет серіалу показує повсякденну роботу лікарів, яка не є такою простою, як здається на перший погляд. Їм доводиться допомагати пацієнтам не лише одужати, а й приймати рішення, що вплинуть на їхнє життя. Головними героями є чотири лікарі, персонажі яких змалювали з реальних київських лікарів. Вони різні за характером, проте готові зробити все, щоб врятувати своїх пацієнтів.

Зараз українські телеглядачі змогли побачити шостий сезон серіалу. Надія Левченко на екрані втілила лікаря Павленко. Вона є ефектною кар’єристкою і постійно слідкує за останніми новинками в сфері медицини.

Свою героїню актриса характеризує як складну особистість, проте всередині вона ніжна і співчутлива. Незважаючи на зовнішню строгість, лікар Павленко може бути ніжною, коханою та жіночною.

Героїня Надії Левченко працює в приймальному відділенні. В своїй медичній практиці вона керується гаслом: «Медицина – це наука. Немає хвороби, яку не можна було б подолати за допомогою сучасної науки». Всі колеги закохані в лікаря Павленко, однак вона крім роботи не бачить нікого.

Comments

.,.,.,.