Тандем франківських викладачок: Прикраси, що зачаровують

Викладачки з Івано-Франкіського національного технічного університету нафти й газу створюють прикраси ручної роботи неймовірної краси. У роботі використовують натуральні тканини, дорогоцінне каміння та все це доповнюється унікальною технікою та гармонійним поєднанням вишитих орнаментів з брошками і коралями. Про особливості цього мистецтва розповідають “Франківські тренди”.

Тетяна Коцкулич та Інна Негрич – викладачки економічних дисциплін. Важко було б здогадатись, що саме ці ділові жінки і створюють таку красу, де точність та творчість тісно переплітаються.

У арсеналі їх робіт є: брошки, кольє, браслети, сережки, запонки, різдвяні прикраси на ялинку та елементи домашнього декору. Серед прикрас із натурального каміння можна також довго обирати, адже тут поєднуються різноманітні відтінки та рівні обробки. Роботи надзвичайно модні та йдуть на крок попереду того, що диктує мода. Можуть прикрасити гардероб ділової леді та жінок, які люблять прекрасне.

Особливе місце належить їх спільним роботам – намисто з натурального каміння із вишитим чокером.

Важливо зауважити, що орнамент обирає сам замовник та готовий виріб може бути різної форми, поєднуватись із натуральним камінням та лавандовим наповнювачем. Серед різдвяних прикрас є сніговички, балеринка, сніжинки, сердечка та інші цікаві форми. Є також різдвяний вишитий віночок. Ручна робота завжди особливо цінується, адже в кожне своє творіння автор вкладає ідею, яку довго виношував і важку працю.

Кожна прикраса є індивідуальною, зі своїми неповторними деталями. Прикраси чудово упаковані та можуть стати незабутнім подарунком. Натуральне каміння часто використоують як оберіг, а у поєднанні з вишивкою – це щось абсолютно нове та автентичне.

Comments

.,.,.,.